Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa oczarowała publiczność Koncertem Muzyki Filmowej [ZDJĘCIA]

Miesiące przygotowań, dziesiątki prób i stało się! Tak długo wyczekiwany "Koncert Muzyki Filmowej" za nami. Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa pod batutą Marka Soboty dała wyśmienite show.

Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa oczarowała publiczność Koncertem Muzyki Filmowej [ZDJĘCIA]A. Trzeciok
W niedzielne popołudnie 19 listopada odbyły się dwa koncerty Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej, oba przy pełnym obłożeniu sali widowiskowej WCK.

Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa oczarowała publiczność Koncertem Muzyki Filmowej [ZDJĘCIA]

W niedzielne popołudnie, 19 listopada w Wodzisławskim Centrum Kultury królowała muzyka filmowa. Usłyszeliśmy utwory z takich filmów, jak "Mission Impossible", "Rocky", "Gra o tron", "Janosik", "Piraci z Karaibów" czy "Król Lew". Warto wspomnieć, że w niedzielne popołudnie orkiestra wraz z solistami dała dwa identyczne koncerty, a każdy z nich odbył się przy pełnym obłożeniu sali widowiskowej Wodzisławskiego Centrum Kultury. Tym samym koncerty zobaczyło łącznie 700 osób, co pokazuje, jak dużym uznaniem i zainteresowaniem publiczności cieszą się występy wodzisławskich muzyków. 

Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa działa od dziesięciu lat w Amatorskim Ruchu Artystycznym WCK. To grupa pasjonatów muzyki, w skład której wchodzą uczniowie, absolwenci i pedagodzy Państwowej Szkoły Muzycznej im. Wojciecha Kilara oraz muzycy związani z Wodzisławiem Śląskim, absolwenci Akademii Muzycznych z Katowic, Krakowa, Łodzi czy Wrocławia. Powstała w 2013 roku z inicjatywy Marka Soboty, muzyka, pedagoga, instruktora kultury. Zrzesza około 30 członków.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z WYDARZENIA AUTORSTWA AGNIESZKI TRZECIOK!

źródło: WCK

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].