Piątek, 15 grudnia 2017

imieniny: Niny, Celiny, Krystiany

RSS

Regionalny Portal Informacyjny
Nowiny.pl

Wydawca:

Wydawnictwo Nowiny Sp. z o.o.
ul. Zborowa 4, 47-400 Racibórz, tel. 32-415-47-27 w.25
NIP 639-000-43-73, KRS 0000134401, REGON 270613348
portal@nowiny.pl


REKLAMA


Paweł Okulowski
redaktor naczelny portalu
tel. 32-415-47-27 w.25
kom. 666-023-155
portal@nowiny.pl

ZESPÓŁ

Wojciech Żołneczko
dziennikarz (WYDARZENIA, SAMORZĄD)
tel. 32-415-47-27 w.15
kom. 662-056-265
w.zolneczko@nowiny.pl

Adrian Czarnota
dziennikarz (DUŻY KALIBER, INTERWENCJE, PATROL)
tel. 32-415-47-27 w.23
kom. 666-023-153
a.czarnota@nowiny.pl

Marek Pietras
kierownik redakcji sportowej
tel. 32-421-05-10 w.42
kom. 600-058-849
m.pietras@nowiny.pl

Maciej Kozina
dziennikarz (SPORT)
tel. 32-415-47-27 w.28
kom. 662-027-179
m.kozina@nowiny.pl

Artur Krzykała
dziennikarz (SPORT)
kom. 795-510-626
a.krzykala@nowiny.pl


Nowiny Raciborskie

tel. 32-415-47-27, fax 32-414-02-60
nr@nowiny.pl

Mariusz Weidner
redaktor naczelny (SAMORZĄD, WYDARZENIA, GMINY)
kom. 600-082-304
m.weidner@nowiny.pl

Ewa Osiecka
dziennikarz (LUDZIE, SENIORZY, GMINY)
tel. 32-415-47-27 w.23
kom. 600-059-204
e.osiecka@nowiny.pl

Marcin Wojnarowski
dziennikarz (GMINY)
tel. 32-415-47-27 wew.33
kom. 662-074-637
m.wojnarowski@nowiny.pl

Katarzyna Gruchot
dyrektor wydawnictwa prasowego (REPORTAŻE)
tel. 32-415-47-27 w.14
k.gruchot@nowiny.pl

Jurek Oślizły
redaktor techniczny
tel. 32-415-47-27 w.32
j.oslizly@nowiny.pl

REKLAMA

Marek Kuder
kierownik biura reklamy
tel. 32-415-47-27 w.12
kom. 608-678-209
m.kuder@nowiny.pl

Monika Pilch
specjalista ds. reklamy
tel. 32-415-47-27 w.13
kom. 662-073-063
m.pilch@nowiny.pl

Ewa Koczwara
specjalista ds. reklamy
tel. 32-415-47-27 w.49
kom. 662-058-475
e.koczwara@nowiny.pl


Nowiny Wodzisławskie

tel. 32-455-68-66, fax 32-455-66-87
nw@nowiny.pl

Artur Marcisz
redaktor naczelny (GODÓW, GORZYCE, MSZANA, SPORT)
kom. 664-450-432
a.marcisz@nowiny.pl

Magdalena Kulok
dziennikarz (WODZISŁAW, POWIAT WODZISŁAWSKI, RYDUŁTOWY, LUBOMIA)
kom. 666-023-150
m.soltys@nowiny.pl

Justyna Koniszewska
dziennikarz (PSZÓW, RADLIN, MARKLOWICE)
kom. 660-489-672
j.koniszewska@nowiny.pl

Jurek Oślizły
redaktor techniczny
tel. 32-415-47-27 w.32
j.oslizly@nowiny.pl

REKLAMA

Marek Kuder
kierownik biura reklamy
tel. 32-415-47-27 w.12
kom. 608-678-209
m.kuder@nowiny.pl

Arkadiusz Mazurek
specjalista ds. reklamy
tel. 32-455-68-66 w.48
kom. 668-191-013
a.mazurek@nowiny.pl

Lucyna Kretek-Tomaszewska
specjalista ds. reklamy
tel. 32-455-68-66 w.38
kom. 606-698-903
l.tomaszewska@nowiny.pl


Magazyn Rybnicki Nowiny.pl

bezpłatny miesięcznik

Marek Pietras
dziennikarz
tel. 32-421-05-10 w.42
kom. 600-058-849
m.pietras@nowiny.pl

REKLAMA

Joanna Komaniecka
specjalista ds. reklamy
kom. 662-051-302
j.komaniecka@nowiny.pl


AGRONOWINY

bezpłatny kwartalnik rolniczy

Ewa Osiecka
redaktor naczelna
tel. 32-415-47-27 w.23
kom. 600-059-204
e.osiecka@nowiny.pl

REKLAMA

Lucyna Kretek-Tomaszewska
specjalista ds. reklamy
tel. 32-455-68-66 w.38
kom. 606-698-903
l.tomaszewska@nowiny.pl


Kolportaż

Adam Karbownik
kierownik działu kolportażu
kom. 664-766-972
a.karbownik@nowiny.pl