Poniedziałek, 24 czerwca 2019

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

RSS

Złota Jesień ma nowego dyrektora. Sprawdź kto zastąpił Jolantę Rabczuk

27.07.2016 14:46 | 0 komentarzy | ma.w

27 lipca w godzinach porannych zarząd powiatu podjął uchwałę w sprawie zatrudnienia dyrektora Domu Pomocy Społecznej „Złota Jesień” w Raciborzu w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy.

Złota Jesień ma nowego dyrektora. Sprawdź kto zastąpił Jolantę Rabczuk
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wicestarosta Marek Kurpis wprowadził dziś nową szefową placówki. Przedstawił ją kierownictwu i pracownikom DPS-u. Małgorzata Krawczyńska dotąd kierowała działem pomocy rodzinie w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Raciborzu.

27 lipca w godzinach porannych zarząd powiatu podjął uchwałę w sprawie zatrudnienia dyrektora Domu Pomocy Społecznej „Złota Jesień” w Raciborzu w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy. Aktualnie J. Rabczuk przebywa na kilkudniowym zwolnieniu, które kończy się w sierpniu.

Od 28 lipca 2016 r. na czas określony obejmujący okres usprawiedliwionej nieobecności dyrektora DPS „Złota Jesień” w Raciborzu pani Jolanty Rabczuk na stanowisko dyrektora zatrudniona została pani Małgorzata Krawczyńska.

- Pani Krawczyńska posiada kwalifikacje i spełnia wymagania niezbędne do zatrudnienia na stanowisku dyrektora domu pomocy społecznej. Dotychczas pracowała w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Raciborzu na stanowisku kierownika Działu Pomocy Rodzinie i Dziecku - uzasadnia starostwo.

Zatrudnienie na zastępstwo umożliwi bieżące i prawidłowe funkcjonowanie placówki.

Także dzisiaj w godzinach popołudniowych wicestarosta Marek Kurpis dokonał oficjalnego wprowadzenia dyrektora do placówki. Odbyły się także spotkania z kierownictwem i pracownikami DPS-u. Na jutro zaplanowano spotkanie z Radą Mieszkańców.

Ludzie:

Marek Kurpis

Marek Kurpis

Wicestarosta Powiatu Raciborskiego.