Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ciężarówka Coca-Coli już przyjechała do Rybnika. Po południu będzie otwarta [ZDJĘCIA]

Na rybnicki rynek wjechała już świąteczna ciężarówka Coca-Coli. To już kolejna wizyta w Rybniku słynnej, świątecznej ciężarówki Coca-Coli. 

Ciężarówka Coca-Coli już przyjechała do Rybnika. Po południu będzie otwarta [ZDJĘCIA]
Ciężarówka Coca-Coli przyjechała na rybnicki rynek w piątkowe przedpołudnie. fot. D. Machecki

Ciężarówka Coca-Coli już przyjechała do Rybnika. Popołudniu będzie otwarta [ZDJĘCIA]

W piątek, 9 grudnia, od 15.00 do 20.00 na rybnickim rynku królować będzie charakterystyczna czerwona, świąteczna ciężarówka Coca-Coli. Na miłośników popularnego napoju czekać będzie sporo atrakcji: będą mogli między innymi posłuchać o historii świątecznej muzyki rozrywkowej czy skorzystać z dodatkowych propozycji, takich jak:

• wirtualna przejażdżka saniami Mikołaja w VR Roomie,

• zdjęcie z Mikołajem w instagramowej przestrzeni Santa Room (wraz z wydrukiem zdjęcia)

• Fotobudka 360 z możliwością nagrania filmiku w slow motion.

W trakcie zabawy rozdawana będzie Coca-Cola.

Świąteczna trasa słynnej ciężarówki obejmuje jedynie 10 miast, a na Śląsku pojawi się tylko w Rybniku, stąd łatwo przewidzieć, że atrakcja ściągnie do naszego miasta wielu gości z okolicznych miast i gmin.

W piątkowe popołudnie (szczególnie w godz. 14.00-16.00) należy więc liczyć się z utrudnieniami w ruchu w śródmieściu – zarówno na drogach dojazdowych do centrum miasta, jak i na śródmiejskich parkingach.

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~SJZwstyd (46.134. * .132) 10.12.2022 13:58

Na Ryjku pokazywanym w Polsat jak zwykle kpiono z Sosnowca i Jastrzębia.

~Do_Arteksa (31.179. * .1) 10.12.2022 01:00
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~Normalnie_szok (46.204. * .36) 10.12.2022 00:54

Właśnie leci teraz w TV Focus o Rybniku, jako najbardziej skażonym miejscu w Europie i największej umieralności w Rybniku.

~Somsiadxd (46.204. * .107) 09.12.2022 19:20
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Ciekawe ile zapłacili żeby tir na rynek przyjechał? Tak jak zapłacili żeby film kręcili w rybniczku. Chyba by mnie musiało popierniczyć żeby tam jechać tira z napisami se obejrzeć. Jak będą chciał se tira malowanego obejrzeć to u Sachsa pełno stoi. A cola w każdym sklepie.

~miasto@wśród@wsi (188.137. * .64) 09.12.2022 16:43
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

Miasto tańczy, miasto śpiewa. :) Na trasie ciężarówki są poza Rybnikiem, Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków czy Poznań. A na rynek wodzisławski i pod Biedronkę w Jastrzębiu podobno przyjedzie... śmieciarka! ;PPP

~op (91.192. * .86) 09.12.2022 16:36

,,świąteczna ciężarówka'' ha ha ha Świąteczny to może być np.żłobek ale wiele ludzi już nie wie co to jest i nawet nie wiedzą co świętujemy

~Misiapysia (5.173. * .154) 09.12.2022 16:25

Koniecznie na fejsa zdjęcia, żeby otrzymać lajki i nieszczere komentarze

~mikadoo (46.204. * .36) 09.12.2022 15:09

Wieś tańczy, wieś śpiewa ;)