Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Raciborzanka Alicja Czerner odpadła z The Voice of Poland TVP. Zobaczcie, w jakim stylu [FILM]

- To była bardzo dobra bitwa! Brawo Alu! - w tych słowach założycielka zespołu Miraż Elżbieta Biskup skomentowała występ Alicji Czerner w kolejnym etapie programu. - Co za bitwa! Duma i satysfakcja! - napisał w mediach społecznościowych ojciec Alicji, Marian Czerner.

Raciborzanka Alicja Czerner odpadła z The Voice of Poland TVP. Zobaczcie, w jakim stylu [FILM]
W pierwszej bitwie Alicja Czerner rywalizowała z Rafaelą Maruską. Choć wybór nie był prosty, ostatecznie Justyna Steczkowska wybrała Rafaelę. Fot. The Voice of Poland TVP/Facebook.

Przypomnijmy, Alicja Czerner wystąpiła w programie The Voice of Poland 24 września. Wówczas do swoich drużyn zapraszali ją lider TSA Marek Piekarczyk oraz Justyna Steczkowska. Alicja wybrała drużynę Justyny.

Kolejnym etapem programu były muzyczne bitwy. 1 października do rywalizacji przystąpiły Alicja Czerner i Rafaela Maruska z drużyny Justyny Steczkowskiej. Utalentowane wokalistki zmierzyły się z piosenką "I'm Every Woman".

Przypomnijmy, Alicja Czerner przez cztery lata śpiewała w raciborskim zespole Miraż. To z tego zespołu wyszły w świat muzyki Ania Wyszkoni i Marzena Korzonek. Założycielką i opiekunem Mirażu jest wspomniana we wstępie Elżbieta Biskup.

Alicja Czerner jest córką przewodniczącego rady miasta w Raciborzu - Mariana Czernera.

Ludzie

Ania Wyszkoni

Piosenkarka

Elżbieta Biskup

Nauczyciel Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu, Radna Powiatowa

Marian Czerner

Przewodniczący Rady Miasta Racibórz w kadencji 2018-2023, wcześniej wice.

Marzena Korzonek

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, prezes Sądu Rejonowego w Raciborzu

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].