Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Gmina Krzanowice rozdaje pakiet powitalny dla nowo narodzonych

Urząd Miejski w Krzanowicach rozpoczął realizację akcji "Upominek dla malucha". Co otrzymają najmłodsi?

Gmina Krzanowice rozdaje pakiet powitalny dla nowo narodzonych
Powitalny pakiet prezentuje burmistrz Andrzej Strzedulla

- Aby dopełnić radości rodziców z przyjścia na świat ich maleństwa, po raz pierwszy w Urzędzie Miejskim w Krzanowicach wręczono nowym mieszkańcom Wojnowic i Krzanowic upominek w postaci kocyka dziecięcego oraz maskotki przytulanki wraz z gadżetami promocyjnymi gminy, a jego rodzicom Burmistrz Krzanowic Andrzej Strzedulla wręczył list gratulacyjny - podał w komunikacie krzanowicki urząd.

Ufundowany przez samorząd upominek będzie przyznany każdemu dziecku, które urodziło się od 1 stycznia 2022 r. i zostało zameldowane w Gminie Krzanowice na pobyt czasowy lub stały. Podarunek będzie wręczany w Urzędzie Miejskim w Krzanowicach przy dokonywaniu zmiany w deklaracji dotyczącej naliczenia opłaty za zagospodarowanie odpadami komunalnymi w Referacie Gospodarki Przestrzennej, Inwestycji i Rolnictw – Gospodarka Odpadami.

Na jedno dziecko przysługuje jeden upominek i nie ma możliwości jego wymiany na ekwiwalent pieniężny.

Ludzie

Andrzej Strzedulla

Burmistrz Krzanowic.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gosc81 (46.205. * .240) 23.08.2022 07:41

W sołectwie Krzyżanowice Sołtys wraz radą sołecką robi to już od lat.

~Majka2 (83.10. * .6) 22.08.2022 17:39

Już widzę te dzieci okryte napisem Gmina Krzanowice.