Sobota, 31 października 2020

imieniny: Alfonsa, Urbana, Krzysztofa

RSS

Przemysław Sobieszczuk w Raciborzu

Start 04.03.2020 o godz. 18:00 wstęp wolny

Człowiek bez barier. Dziecko Motyl. Motyl z Żelaza... Raciborska biblioteka zaprasza 4 marca na spotkanie motywacyjno-inspiracyjne z Przemysławem Sobieszczukiem - coachem, społecznikiem, człowiekiem, który mimo swej niezwykle ciężkiej choroby pomaga, inspiruje i motywuje innych.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przemysław Sobieszczuk od urodzenia zmaga się z rzadką genetyczną chorobą - pęcherzowym oddzielaniem się naskórka (Epidermolysis Bullosa - EB). Skutkiem choroby jest brak skóry w takiej postaci, jaką posiada każdy zdrowy człowiek. Jest założycielem Akademii Inspiracji i Motywacji MOTYL i Prezesem Stowarzyszenia Debra Polska Kruchy Dotyk, autorem wydanej w 2019 roku książki „Siła w EB. Historia człowieka ze szkła”. W 2018 roku otrzymał nagrodę „Człowiek bez barier”.

Spotkanie z Przemysławem Sobieszczukiem w Raciborzu będzie miało charakter wystąpienia motywacyjno-inspiracyjnego. To nie tylko niesamowita dawka emocji i pozytywnej energii dla każdego uczestnika, słuchacza, ale przede wszystkim przekazanie praktycznej i ciekawej wiedzy merytorycznej, która wywodzi się z doświadczenia codziennych sytuacji z życia, opowiedzianych z dużą dozą niesamowitej energii, z luźnego podejścia do zaistniałych sytuacji a przy tym pełnych humoru i inspiracji do rozwoju własnego.

Spotkanie odbędzie się w środę 4 marca o godz. 18.00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12 w ramach projektu „Biblioteka bez barier” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.