Wiara
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Modlili się przy kaplicy w Bełsznicy [ZDJĘCIA]

Niecodzienna modlitwa odbyła się 3 maja "na stawach".

Modlili się przy kaplicy w Bełsznicy [ZDJĘCIA]
Ks. Bernard Rak podczas sprawowania mszy świętej w Bełsznicy fot.F.Kamczyk

Przy kapliczce pw. Matki Boskiej Bolesnej odbyła się dziś msza święta, którą sprawował ks. Bernard Rak-proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rogowie. Po mszy wierni modlili się jeszcze na nabożeństwie majowym. Przy kaplicy ustawione zostały dwie flagi symbolizujące Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski oraz dzisiejsze święto państwowe. W liturgię włączyli się także parafianie czytając Pismo święte i śpiewając psalm. Proboszcz Rak dziękował wszystkim, którzy włożyli trud w organizację tego wydarzenia. Na miejscu byli również obecni strażacy z OSP Bełsznica.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].