Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ubezpieczenie szkolne – niezbędna polisa dla Twojego dziecka

Dzieciństwo to czas beztroskiej radości, odkrywania świata i kształtowania marzeń. Każdego ranka Twoje dziecko wyrusza w świat pełne energii i gotowe na nowe przygody. Jako rodzic, z pewnością lepiej niż ktokolwiek inny, zdajesz sobie sprawę, że pociechy bywają nieprzewidywalne, a na swojej drodze napotykają mnóstwo niespodzianek. To właśnie ubezpieczenie szkolne sprawi, że zawsze będziesz przygotowany na trudne do przewidzenia wyzwania.

Ubezpieczenie szkolne – niezbędna polisa dla Twojego dziecka

Polisa szkolna jest nieocenioną inwestycją w bezpieczeństwo Twojego dziecka oraz spokojne rodzicielstwo – dowiedz się, dlaczego..

Lekarz na wyciągnięcie ręki

Wychowanie fizyczne i sport są nieodłączną częścią świata najmłodszych i chociaż sprawiają wiele radości, to wiążą się z ryzykiem urazów. Nie wspominając o sezonowych przeziębieniach, które działają w szkolnych murach na zasadzie domina. Ubezpieczenie szkolne zapewnia dostęp do szybkiej i wygodnej pomocy lekarskiej – stacjonarnie oraz w formie telewizyty. W ramach wielu polis komfortowo skonsultujesz się z internistą czy pediatrą przez telefon i znajdziesz rozwiązanie problemu swojej pociechy szybko i bez wychodzenia z domu.

Gwarancja spokojnych wyjazdów

Szkoły często organizują różnorodne zajęcia pozalekcyjne czy wycieczki edukacyjne, które mają na celu poszerzyć dziecięce horyzonty – wycieczka w góry, spływ kajakowy, wyjazd nad morze – opcje są naprawdę przeróżne i z pewnością sprawiają dzieciom wiele frajdy. Niestety należy pamiętać, że niosą za sobą dodatkowe ryzyko – na przykład wypadku lub utraty mienia. Polisa szkolna chroni Twoje dziecko podczas takich wydarzeń, zapewniając wsparcie finansowe i spokój w przypadku niespodziewanych incydentów. Dzięki niej możesz nawet otrzymać zwrot kosztów za udział dziecka w wycieczce, jeśli nie będzie mogło na nią pojechać z powodu nieszczęśliwego wypadku.

Ochrona mienia

W dzisiejszym świecie wiele dzieci korzysta z wartościowych urządzeń elektronicznych, takich jak smartfony, tablety czy laptopy. Polisa szkolna może pomóc w ich naprawie lub zastąpieniu, jeśli ulegną zniszczeniu, czy zostaną skradzione. To nie tylko ochrona cennych dóbr Twojej pociechy, ale przede wszystkim rodzicielskiego portfela.

Pierwsze społeczne wyzwania

Szkolna rzeczywistość to nie tylko nauka, ale też budowanie relacji z rówieśnikami i kształtowanie umiejętności społecznych. Niestety nie zawsze towarzyszy temu jedynie beztroska. W dobie powszechnego dostępu mediów społecznościowych, zjawisko hejtu stało się niestety częstym problemem. Polisy szkolne często zapewniają dostęp do profesjonalnego  wsparcia informatycznego, prawnego oraz psychologicznego, jeśli Twoja pociecha stanie się ofiarą takich nieprzyjemności.

Wsparcie w trudnych chwilach

Wzrost presji w szkole może wpłynąć na zdrowie psychiczne Twojego dziecka. Polisa szkolna często oferuje dostęp do usług wsparcia psychologicznego i doradztwa, co jest nieocenione w przypadku trudności emocjonalnych, relacyjnych czy w nauce. To ochrona w pełnym tego słowa znaczeniu i pomoże Twojemu dziecku radzić sobie z wyzwaniami i czerpać radość z beztroskiego okresu, jakim powinno być dzieciństwo.

Ubezpieczenie szkolne to inwestycja w przyszłość Twojego dziecka, gwarantująca mu ochronę i wsparcie w różnorodnych sytuacjach. Zanim podejmiesz decyzję, warto dokładnie zapoznać się z warunkami polisy, by upewnić się, że ubezpieczenie pokrywa wszystkie najważniejsze dla Ciebie aspekty. Na rynku jest dostępne całe spektrum różnorodnych opcji, które zapewnią Twojemu dziecku kompleksową ochronę w każdej sytuacji. Przy tym procesie warto skorzystać z pomocy agenta ubezpieczeniowego. Pośrednik skutecznie dobierze dla Ciebie najlepszy wariant oferty, dokładnie analizując Twoje potrzeby oraz sytuację.

Nasi Partnerzy są gotowi do udzielenia Ci wsparcia przy zakupie polisy – znajdź swojego agenta ubezpieczeniowego na stronie dfs24.pl!

Pamiętaj, że ubezpieczenie szkolne jak i wiele innych polis – między innymi mieszkania, samochodu, turystyczne czy fotowoltaiki – zakupisz wygodnie bezpośrednio z poziomu strony naszej multiagencji!

Materiał zewnętrzny