Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Politycy prawicy robią najazd na Racibórz. W sobotę PiS, w niedzielę Solidarna Polska

Politycy Zjednoczonej Prawicy Paweł Jabłoński i Michał Woś organizują spotkania z mieszkańcami. Będą ich wspierać znani europosłowie. Nieoficjalnie mówi się, że Jabłoński i Woś będą konkurować o głosy wyborców w najbliższych wyborach parlamentarnych.

Politycy prawicy robią najazd na Racibórz. W sobotę PiS, w niedzielę Solidarna Polska
Mieszkańcy Raciborza w sobotę będą mogli spotkać się z Pawłem Jabłońskim oraz europosłanką Jadwigą Wiśniewską, a w niedzielę z Patrykiem Jakim oraz Michałem Wosiem. Fot. arch. Nowiny,pl, C-BY-4.0: © European Union 2022– Source: EP.

W sobotę 25 marca o 15.00 w Hotelu Racibor odbędzie się spotkanie z wiceministrem spraw zagranicznych Pawłem Jabłońskim pod hasłem #PrzyszłośćToPolska. Wśród zaproszonych gości są politycy Prawa i Sprawiedliwości z województwa śląskiego, m.in. europosłanka Jadwiga Wiśniewska.

Paweł Jabłoński pochodzi z Raciborza. Nieoficjalnie mówi się, że w jesiennych wyborach zamierza kandydować z listy PiS na posła w naszym okręgu wyborczym.

W niedzielę 26 marca o 15.30 w Domu Kultury "Strzecha" odbędzie się #DebataPrzyszłości, którą organizują politycy Solidarnej Polski. Do Raciborza przyjadą europoseł Patryk Jaki oraz wiceminister sprawiedliwości Michał Woś.


Zobacz również:

Ludzie

Michał Woś

sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości

Paweł Jabłoński

Raciborzanin, od 2019 podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Soroń (146.70. * .134) 26.03.2023 00:33
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~antypisior (83.135. * .20) 25.03.2023 23:39

znowu Pan Wos i jego facjata na drzewach zobaczymy. Co ma do powiedzenia! Pogarda i wozy strazackie.

~Psychiatra (83.4. * .22) 25.03.2023 20:06

Stanik, ten od posiadania żółtych papierów, daje upust swoich fobii, płodząc komentarze atakujące Wosia czy PiS.

~Normalny777 (87.101. * .27) 25.03.2023 13:03
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Z nich taka prawica, jak ze mnie milioner.

~jakiwostakijaki (23.81. * .169) 25.03.2023 10:49
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Spotkanie Jakiego i Wosia powinno zacząć się na zdewastowanej płycie rynku,na miejscu po ogródkach gastronomicznych pośród szczątków bezsensownego lodowiska, Wosiu zapewnić będzie mógł,że lokalni biznesmeni są szczególnie traktowani, zwłaszcza ci od gastronomii.a ten bajzel po lodowisku to się posprząta,lasy państwowe i osadzeni pomogą.Potem spotkanie przenosi sie pod UM koło windy potworka. Tam Wosiu z Jakim zapewnią jak bardzo kochają tradycję, wspierają miejscowych twórców i szanują tradycję.. a ta winda to jest przezroczysta i dzieła artysty nie psuje, potem trochę troski o produkt turystyczny, który zerżnął koleżka Wosia inkasując 25 tysia( ale to plagiat nie był , tylko kalekie cytowanie jak orzekł prokurator po reformie wymiaru sprawiedliwości). Potem wycieczka na OSiR gdzie znowu straszą szczątki kolejnego zdewastowanego lodowiska, trzeba coś o niegospodarności, celowym niszczeniu, ustawianiu przetargów...na 12 milionów,dodać jeszcze 4 mln za zerwany dobry asfalt pod komendą, pochwalić się płotem dookoła cmentarza na Ostrogu robionym przez lasy.. Potem pójść na stadion ,najlepiej jeszcze z Fitą i poopowiadać o sztandarowym ( wg Fity)projekcie Unia Racibórz..na koniec wspomnieć o remoncie dworca,co umożliwi jeszcze szybszy exodus młodych z tego grajdołka..Panie Michale jedna wizyta u laryngologa da więcej niż 100 spotkań z podstawionymi przez Fitę uczestnikami.. i nie zapomnij spytać uroczej dyrektor domu kultury jak wspólnie z Wacławczykiem przewala publiczne środki na działalność stow. podróżników i poetów..
i jeszcze jedno..remontu domów kultury dokonano za prezydentury Lenka.

~kojoi34 (46.246. * .18) 25.03.2023 07:28
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

chcemy michasia mieć na święta
Usłysz naszych błagań głos!
michasia służby dźwigać pęta,
To nasza chluba i nasz los chcemy michasia w jakich kole,
W oczach strażników, ludzi snach.
chcemy MICHAsia w celi , w szkole,
Na spacerniaku , kiedy strach
chcemy michasia w naszym raju,
Kiedy na kojo pada zmierzch .
W grypsery stylu i zwyczaju,
michasia wielbi każdy grzech .
chcemy michasia w celi , w sądzie
W przekazach dziennych, w księgach praw
W karze na morzu i na lądzie
Spraw to Zbigniewie , spraw to, spraw!..

~op (91.192. * .86) 24.03.2023 16:22
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Nalezy się małe sprostowanie Prawicą czyli formacją konserwatywno-liberalną jest Konfederacja Politycy PiS-u to jak ich nazwał Korwin komuniści z krzyżem w zębach

~Niedlapis (5.184. * .187) 24.03.2023 15:49
oceniono 5 razy
1
Zgłoś

Woś to ten co od nowego roku będzie siedział?

~TakaTaSłużba (89.171. * .51) 24.03.2023 15:26
oceniono 4 razy
0
Zgłoś

Coś RCK zrobił się typowo Wosiowy. Wszystkie imprezy samego Wosia, Lasów Państwowych i Więzienników (ekipa Solidarnej Polski) odbywają się w RCK. Potem państwo dyrektorstwo dostają medale od tych służb... Kultura nie powinna przybierać barw politycznych. Stałe to jest jak diabli