Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Spotkanie Jakiego i Wosia powinno zacząć się na zdewastowanej płycie rynku,na miejscu po ogródkach gastronomicznych pośród szczątków bezsensownego lodowiska, Wosiu zapewnić będzie mógł,że lokalni biznesmeni są szczególnie traktowani, zwłaszcza ci od gastronomii.a ten bajzel po lodowisku to się posprząta,lasy państwowe i osadzeni pomogą.Potem spotkanie przenosi sie pod UM koło windy potworka. Tam Wosiu z Jakim zapewnią jak bardzo kochają tradycję, wspierają miejscowych twórców i szanują tradycję.. a ta winda to jest przezroczysta i dzieła artysty nie psuje, potem trochę troski o produkt turystyczny, który zerżnął koleżka Wosia inkasując 25 tysia( ale to plagiat nie był , tylko kalekie cytowanie jak orzekł prokurator po reformie wymiaru sprawiedliwości). Potem wycieczka na OSiR gdzie znowu straszą szczątki kolejnego zdewastowanego lodowiska, trzeba coś o niegospodarności, celowym niszczeniu, ustawianiu przetargów...na 12 milionów,dodać jeszcze 4 mln za zerwany dobry asfalt pod komendą, pochwalić się płotem dookoła cmentarza na Ostrogu robionym przez lasy.. Potem pójść na stadion ,najlepiej jeszcze z Fitą i poopowiadać o sztandarowym ( wg Fity)projekcie Unia Racibórz..na koniec wspomnieć o remoncie dworca,co umożliwi jeszcze szybszy exodus młodych z tego grajdołka..Panie Michale jedna wizyta u laryngologa da więcej niż 100 spotkań z podstawionymi przez Fitę uczestnikami.. i nie zapomnij spytać uroczej dyrektor domu kultury jak wspólnie z Wacławczykiem przewala publiczne środki na działalność stow. podróżników i poetów.. i jeszcze jedno..remontu domów kultury dokonano za prezydentury Lenka.
Napisany przez ~jakiwostakijaki, 25.03.2023 10:49
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 44.201.72.250 / ec2-44-201-72-250.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)