Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wymyśl wierszyk i wygraj nagrodę. Raciborska SOWA ogłasza konkurs dla dzieci

Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności przypomina i jednocześnie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat do udziału w konkursie z nagrodami pn. "Wierszyk o SOWA".

Wymyśl wierszyk i wygraj nagrodę. Raciborska SOWA ogłasza konkurs dla dzieci
Zdjęcie ilustracyjne freepik.com

Celem konkursu jest: 

  • inspirowanie do aktywności twórczej w wolnym czasie,
  • stworzenie możliwości prezentacji autorskich pomysłów,
  • rozwój wyobraźni i kreatywności,
  • pobudzenie aktywności dziecka.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6 - 12 lat. Zadaniem uczestników jest ułożenie wierszyka o tematyce związanej ze Strefą Odkrywania Wyobraźni i Aktywności. Wierszyk powinien być złożony z min. 8 wersów. Każdy uczestnik może ułożyć tylko jeden wierszyk. W konkursie mogą wziąć udział tylko prace autorskie, dotąd nigdzie niepublikowane

Wierszyk należy przesłać na adres: kierownik@sowa-raciborz.pl lub dostarczyć osobiście do SOWA (w godzinach otwarcia) w formie wydrukowanej,

Zarówno wiadomość elektroniczna jak i wydruk powinien zawierać opis: imię, nazwisko, wiek uczestnika oraz imię, nazwisko, e-mail i nr telefonu opiekuna (dane osobowe uczestników pozyskane są wyłącznie do celów konkursu i przechowywane będą zgodnie z przepisami ustawy o RODO). Uczestnik powinien wypełnić i dostarczyć zgodę rodziców lub opiekunów na udział w konkursie oraz zgodę na publikację wizerunku. Zgodę można pobrać ze strony www.sowa-raciborz.pl 

Regulamin konkursu
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].