Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Idealne na święta. Posłuchajcie uwspółcześniony aranż piosenki "Zielonooka" [KLIP]

Dla realizacji skrzyknęło się wielopokoleniowe grono przyjaciół mirażowych, a muzyczny efekt przerósł oczekiwania animatorów tego artystycznego zamysłu. Tak powstał projekt "Kolędy Górnego Śląska - Jesteśmy Stąd - MY SOM STOND".

Idealne na święta. Posłuchajcie uwspółcześniony aranż piosenki "Zielonooka" [KLIP]
Wokaliści pochodzący z ziemi raciborskiej spotkali się w studiu Radia Opole i połączyli swoje głosy w wyjątkowej aranżacji świątecznej piosenki autorstwa Elżbiety i Andrzeja Biskupów

- Uwspółcześniony aranż piosenki "Zielonooka", emocjonalne wykonanie, no i jeszcze piękny videoclip układają się w spójną całość, której nie tylko warto posłuchać, ale i zobaczyć - mówi Maria Biskup.

Jak tłumaczy, "Zielonooka" to pierwszy singiel, którym muzycy rozpoczynają muzyczną podróż. Stworzonym teledyskiem chcieli podkreślić swoje muzyczne korzenie, wieloletnią przyjaźń, ciepło i bliskość drugiego człowieka, której w obecnych czasach trochę brakuje.

- Mamy nadzieję, że "Zielonooka" będzie takim zatrzymaniem i chwilą refleksji dla dzisiejszego pędzącego świata w święta i nie tylko - mówią wokalistki i managerki projektu Hanna Hołek oraz Maria Biskup, zapraszając na pierwszy koncert. Odbędzie się 6 stycznia o godz.18.00 w kościele św. Mikołaja w Raciborzu. Na scenie zaprezentują się wokaliści projektu, w autorskich utworach Elżbiety i Andrzeja Biskupów.

Singiel jest dostępny we wszystkich seriach cyfrowych - kliknij TUTAJ, natomiast więcej o projekcie można przeczytać TU oraz w mediach społecznościowych: FB: https://www.facebook.com/koledygornegoslaska, IG: https://www.instagram.com/koledygornegoslaska/, TT: www.tiktok.com/@koledygornegoslaska.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].