Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowa Radna z Olzy w Radzie Gminy Gorzyce

Na ostatniej sesji Rady Gminy Gorzyce, która odbyła się 28 lutego ślubowanie złożyła Teresa Władarz, mieszkanka Olzy. Zastąpiła Alicję Lenczyk, która zmarła w styczniu tego roku.

Nowa Radna z Olzy w Radzie Gminy Gorzyce
Nowa radna Teresa Władarz pełniła już funkcję radnej w kadencji 2010-2014.

Zgodnie z przepisami mandat radnego w tym przypadku obejmuje kolejna osoba z listy, która otrzymała największą ilość głosów. Jest to druga zmiana w składzie gorzyckiej rady w tym roku. W styczniu mandat objął Grzegorz Student, który zastąpił powołanego na zastępcę wójta Daniela Kurasza. Teresa Władarz związana jest zawodowo z GS Gorzyce, a wcześniej pełniła już mandat radnej w VI kadencji od 2010 do 2014 roku.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Ciacha (85.190. * .65) 08.03.2022 16:15
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu