Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Eko-Okna wspierają rodziny

Eko-Okna kierują się podejściem prorodzinnym. Przekłada się ono na konkretne bieżące działania i realizowane inwestycje.

Eko-Okna wspierają rodziny
Placówka do kompleks pięciu budynków, do dyspozycji jest też ogród i plac zabaw. Niedaleko jest las, do którego dzieci chodzą na spacery

Przedszkole i żłobek

We wrześniu 2022 roku otwarte zostało przedszkole, które mieści się niedaleko fabryki Eko-Okien w Kornicach. Do dzieci w wieku przedszkolnym dołączyły młodsze pociechy, kiedy zaczął tam funkcjonować również żłobek. W placówce prowadzone są dwie grupy przedszkolne. Jedna zgodnie z założeniami pedagogiki Montessori i druga tylko wykorzystująca jej elementy.

Mieszkania

W budynku przy ul. Batorego 10 w Raciborzu, w którym kiedyś była siedziba banku, firma wybudowała 15 niezależnych apartamentów mieszkalnych. Mieszczą się one na trzech kondygnacjach, a na parterze znajdą się lokale użytkowe. Idealne usytuowanie w ścisłym centrum miasta i w obrębie najważniejszych szlaków komunikacyjnych sprawia, że to doskonałe miejsce do codziennego funkcjonowania.

Osiedle domów

Obok przedszkola firma wybudowała 28 dwupoziomowych domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, których powierzchnia użytkowa wynosi 115,80 m2. Celem było stworzenie komfortowego miejsca do życia, które będzie idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących nowoczesność i spokój od miejskiego zgiełku. Każdy dom posiada podjazd, taras i prywatny ogród.

Wyprawka dla noworodków

Pracownicy firmy sami siebie nazywają „Ekoludkami” i mówią, że są jedną wielką rodziną. Dużą radość wywołuje w nich to, kiedy powiększa się rodzina jakiegoś pracownika. Firma w tym szczególnym momencie daje od siebie wyprawkę dla noworodka, co jest wsparciem dla młodych rodziców.

Adam Wita

Materiał informacyjny partnera

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~AndrzejCoWidziSwiat (95.214. * .44) 18.05.2024 22:54
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~JakKubaBogutakBogKubie (5.184. * .199) 10.05.2024 12:29

Większych bzdur nigdzie nie słyszałem, przez obdziera nas z pieniędzy które sami wypracowaliśmy