Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zażył narkotyki w lesie, żeby nie natknąć się na mundurowych. Trafił na policjantów

25-letni mieszkaniec województwa śląskiego został zatrzymany w lesie nieopodal Kuźni Raciborskiej. Mężczyzna był pobudzony. Policjanci poddali go badaniu narkotesterem. Wynik był pozytywny.

Zażył narkotyki w lesie, żeby nie natknąć się na mundurowych. Trafił na policjantów
25-latek odpowie nie tylko za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających oraz posiadanie narkotyków.

Do zdarzenia doszło na leśnej drodze 5 stycznia około 22.00. Policjanci zauważyli volkswagena golfa. Postanowili sprawdzić legalność pojazdu.

- Za kierownicą osobówki siedział 25-letni mieszkaniec województwa opolskiego. Uwagę mundurowych zwróciło też jego zachowanie. Kierowca był wyraźnie pobudzony, dlatego został poddany badaniu na zawartość narkotyków w organizmie. Narkotester dał wynik pozytywny świadczący o tym, że wcześniej zażywał narkotyk - informuje nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Ponadto policjanci znaleźli w samochodzie 25-latka jeszcze cztery działki marihuany. Mężczyzna trafił do aresztu. Odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających oraz posiadanie narkotyków.

źródło: KPP Racibórz, oprac. żet

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~antypispo (188.0. * .145) 13.01.2022 15:36

dziwne siedzał a nie jechał to jak można mu stawiac zażuty za jazde żenada polskiej polici oczywiście nie bronie gagatka ale to jest bezprawie rozumiem posiadanie