Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Młodzi, nietrzeźwi i z poważnymi zarzutami. Nie przyznają się do winy

Policjanci z Kuźni Raciborskiej zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie 29-latka.

Młodzi, nietrzeźwi i z poważnymi zarzutami. Nie przyznają się do winy
Mężczyźni staną przed sądem. Grozi im kara trzech lat więzienia.

29-letni mężczyzna został pobity na terenie prywatnej posesji przy ul. Raciborskiej w Rudzie Kozielskiej 2 stycznia 2022 r. około 8.30. Stwierdzono u niego obrażenia głowy i brzucha. Pomocy udzielili mu ratownicy pogotowia. Na miejscu zjawili się również policjanci z komisariatu w Kuźni Raciborskiej.

- Stróże prawa szybko ustali wizerunek sprawców na podstawie zebranych informacji i już po kilkudziesięciu minutach po zajściu zatrzymali trzech agresorów. Po badaniu stanu trzeźwości okazało się, że cała trójka jest nietrzeźwa. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Napastnicy od kuźniańskich śledczych usłyszeli zarzut pobicia, do którego się nie przyznali - informuje nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Prokurator na wniosek kuźniańskich kryminalnych objął podejrzanych mężczyzn dozorem policyjnym. Grozi im kara trzech lat więzienia.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
Jan@Niezbedny 14.01.2022 15:17

Jak tam sprawa bohaterów niskich lotów ? Zapadł już jakiś wyrok ? Jak się nazywają ???

Jan@Niezbedny 06.01.2022 16:27
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Stopkret (178.43. * .86) 05.01.2022 20:38
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

Jan@Niezbedny 05.01.2022 10:15
oceniono 2 razy
-2

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem