Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowy rok zaczął się od Oskara [Noworodki z Gamowskiej]

Oskar Mrozek z Tworkowa jest pierwszym dzieckiem urodzonym w raciborskim Szpitalu Rejonowym w roku 2020. W sylwestra przyszli na świat Franek Kremer i Filip Kribus. Ogółem w 2019 roku na Gamowskiej narodziło się 1033 dzieci.

Nowy rok zaczął się od Oskara [Noworodki z Gamowskiej]
Pierwsze dziecko w 2020 roku na Gamowskiej - Oskar Mrozek

Oskar Mrozek jest synkiem Estery i Sebastiana. Urodził się 1 stycznia o godz. 11.11. - Same jedynki w tej dacie - uśmiechały się panie pielęgniarki. Chłopczyk ważył na początek 2640 g i mierzył 51 cm. W domu czeka na niego brat Kacper (10 lat).

W sylwestra zjawiło się na świecie dwóch chłopców. Wpierw z narodzin Franka Kremera cieszyli się mama Iwona i tato Tomasz. O godz. 8.56 ich trzecie dziecko ważyło 3260 g mierząc 54 cm. Chłopczyk ma dwóch braci - Patryka (22 lata) i Maksymiliana (14 lat). Rodzina mieszka w Raciborzu.

Filipa Kribusa z Raciborza - Sudołu przywitali mama Dorota i tata Florian. O godz. 10.27 chłopiec ważył 3990 g przy długości 53 cm. W domu na brata czekają siostry Jessica (6) i Emilka (16 miesięcy).

Filip Kribus.jpg

    

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].