Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zwłoki na Rogowskiej w Czyżowicach. Jak zginął mężczyzna?

Wczoraj około godziny 22.30 na ulicy Rogowskiej w Czyżowicach znaleziono ciało mężczyzny. Denat leżał na poboczu drogi.

Zwłoki na Rogowskiej w Czyżowicach. Jak zginął mężczyzna?

Ciało należało do 69-letniego mieszkańca Czyżowic. Mężczyzna nie posiadał widocznych obrażeń. Policja założyła, że jedną z możliwych przyczyn śmierci, mogło być potrącenie przez samochód. Na miejsce skierowano również straż pożarną. Sttrażacy oświetlili miejsce znalezienia zwłok na czas oględzin, a po zakończonej akcji uprzątnęli miejsce zdarzenia. - Nie wiemy czy to był wypadek, czy nieszczęśliwe zdarzenia np. upadek. Prokurator zarządził sekcję zwłok. Ona wyjaśni, co było przyczyną śmierci mężczyzny - mówi Katarzyna Muszyńska z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim.

(acz)

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~teżCzłowiek (83.26. * .196) 04.02.2017 19:43

Do autora. Trzeba być bez wyobraźni i nie mieć w sobie żadnej empatii, żeby wstawić taki tytuł. "Zwłoki...". Technicznie wszystko się zgadza. Ciekawe jak by się poczuł autor, gdyby przeczytał o swoim ojcu: "Zwłoki...". Powodzenia

~obywatel11111 (93.179. * .34) 04.02.2017 15:23

Nie był znaleziony na podwórku i proszę nie dodawać bezpodstawnych wyssanych z palca informacji.

~hhhjh (155.133. * .231) 04.02.2017 12:11

nie nie o tego

~człowieczek (83.26. * .21) 04.02.2017 11:08

znaleziony na jego podwórku

~crs (91.195. * .238) 03.02.2017 15:58

Wczoraj wieczorem widzialem mezczyzne udajacego sie ul. Rogowska na wysokosci boiska, zmierzał w kierunku lasu, był kompletnie pijany i się zataczał, czy to o tego pana chodzi ?