Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Dni Raciborza 2021 [PROGRAM][RELACJA]

Dni Raciborza 2021 [PROGRAM][RELACJA]

Dni Raciborza 2021 [PROGRAM][RELACJA]

Występy aktorów, muzyków i akrobatów, potańcówki folkowe, elektro i reggae, gry i zabawy dla dzieci. Wszystko to na Dniach Raciborza. Tradycyjnie już relacjonujemy każdy punkt bogatego programu święta miasta.

Dni Raciborza, Przystanek Żory i śląskie biesiady. Sprawdź, co będzie się działo w naszym regionie podczas weekendu 

Zabytkowe pojazdy, imprezy reggae i elektro, pikniki familijne, warsztaty naukowe dla dzieci, śląskie biesiady - tego wszystkiego nei zabraknie podczas nadchodzącego weekendu 20-22 sierpnia.

Reggae nad Odrą, czyli kolejna atrakcja Dni Raciborza 2021. Będą palmy, kokosy i trawiaste parasolki 

- Gwarantujemy, że wszyscy poczujemy się jak na Karaibach - zapewniają organizatorzy.

Chillout i elektro party na plaży miejskiej. Wystąpią: duet Linia Nocna oraz DJ Furier 

20 sierpnia po koncertach na rynku (piszemy o tym TUTAJ) przenosimy się na plażę miejską w zupełnie inne muzyczne klimaty: elektro-dance i chillout. O 21.00 wystąpi duet elektroniczny Linia Nocna, a o godz. 22.30 DJ Furier, współtwórca Intro Festivalu.

Dni Raciborza 2021: Spacer po raciborskich podwórkach i koncert muzyki bałkańskiej, czyli roztańczony piątek 

Tajemnice raciborskich podwórek wyjawią wiceprezydent Raciborza Dawid Wacławczyk oraz aktorzy Tetraedru Marcin Franaszek i Łukasz Czogalik. Po spacerze bałkańska zadymka na rynku, czyli koncert Fanfary Avantury.

Dni Raciborza 2021: Śląski Czwartek, czyli co będzie się działo na placu Ofki 

Spektakl na dachu Tęczowej, koncerty śląskich kapel ludowych i potańcówka - to wszystko wydarzy się 19 sierpnia na placu Księżnej Ofki Piastówny w Raciborzu.