Czwartek, 20 lutego 2020

imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira

RSS

Patrol

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Poważny wypadek w Syryni. Motocyklista zabrany śmigłowcem do szpitala

06.08.2018 10:19 | 8 komentarzy | mak

W sobotę rano na skrzyżowaniu w Syryni doszło do groźnego wypadku drogowego. Samochód prowadzony przez 34-letnią kobietę zderzył się z motocyklem. 27-letni motocyklista w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

Poważny wypadek w Syryni. Motocyklista zabrany śmigłowcem do szpitala
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przed godziną 8.00 wodzisławscy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym w Syryni na skrzyżowaniu ulicy Raciborskiej z Krzyżową. Na miejsce pojechali mundurowi z drogówki, którzy ustalili następujący przebieg zdarzenia: kierująca samochodem marki Renault jechała ulicą Krzyżową w stronę skrzyżowania z ulicą Raciborską. - Kobieta nie zastosowała się do znaku "stop", w wyniku czego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motocykliście, który jechał w kierunku Lubomi. Doszło do zderzenia - podaje wodzisławska policja.

27-letni motocyklista w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. 34-latka, która spowodowała wypadek, straciła już prawo jazdy. Grozi jej do 3 lat więzienia.

Śledczy z wodzisławskiej komendy będą teraz wyjaśniać dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Skontaktował się z nami członek rodziny 34-latki. Rodzina kobiety nie zgadza się z ustaleniami policji, przekazali nam, że został powołany biegły, który szczegółowo będzie analizował przebieg wypadku.

zdjęcia i źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wodzisławiu