Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rektor PWSZ Paweł Strózik to wymarzony szef. Pozostawił konkurencję daleko w tyle [WYNIKI ANKIETY]

25 stycznia przeprowadziliśmy ankietę o wymarzonym szefie. Spośród ośmiu kandydatów, wśród których znaleźli się m.in. prezesi dużych firm, posłowie oraz samorządowcy, najwięcej głosów otrzymał rektor PWSZ w Raciborzu Paweł Strózik.

Rektor PWSZ Paweł Strózik to wymarzony szef. Pozostawił konkurencję daleko w tyle [WYNIKI ANKIETY]
Potencjalni wymarzeni szefowie, których podaliśmy pod głosowanie. W środku rektor PWSZ Paweł Strózik, po lewej stronie poseł Michał Woś i prezes Eko-Okien Joanna Łyko. Nad rektorem dyrektor szpitala Ryszard Rudnik, pod nim prezydent Dariusz Polowy i starosta Grzegorz Swoboda. Po prawej stronie pani poseł Gabriela Lenartowicz oraz prezes Rafako Radosław Domagalski-Łabędzki.
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Ankietę o wymarzony szefie opublikowaliśmy z okazji Dnia sekretarki i asystentki. Był to dodatek do życzeń dla tych wszystkich osób, które pracują w sekretariatach.

Łącznie w ankiecie oddano 793 głosy. Ponad połowa osób wskazała rektora PWSZ w Raciborzu Pawła Strózika jako wymarzonego szefa (427 głosów). Drugie miejsce zajął wiceminister sprawiedliwości oraz poseł Michał Woś (215 głosów), a trzecie pani poseł Gabriela Lenartowicz (68 głosów). Szczegóły na infografice.

Zobacz również:

Ludzie

Gabriela Lenartowicz

Poseł na Sejm

Michał Woś

sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości

Paweł Strózik

Rektor PWSZ Racibórz kadencji 2020-2024

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Dlaczegoja (46.204. * .43) 28.01.2022 13:13

Do Florian.... 1 osoba? no może w administracji. No i przyjmowanie w admin. skompromitowanych, wywalonych dyscyplinarnie za poprzedniej kadencji osób - to się akurat może zgadzać. A co powiesz na rozbicie całych zespołów na pielęgniarstwie czy pedagogice ? zwalnianie wybitnych specjalistow, profesorów i zatrudnianie w zamian dr i mgr. znajomych królika. Nie wiesz o czym piszesz, Florianie i po naszymu, nie ciulej.

~Mulin (5.173. * .82) 28.01.2022 11:52

No zapytac trzeba ile osob w Uczelni za rzadow obecnego Rektora jest powaznie chorych? To swiadczy o tym czy to dobry szef niestety ale obecni pracowbicy tego mie potwierdza wiec skad te badania ? Ludzie za jego rzadow sie pochorowali nie jeden wpadl w depreshe rowniez wuec Państwo wybacza ake jakie badania???

~Florian (88.156. * .155) 28.01.2022 11:34

Proszę nie słuchać takich kłamliwych komentarzy. każdy kto jest blisko PWSZ wie , że od początku urzędowania Strózika odeszła tylko 1 osoba... a zatrudnienie zostało zwiększone. Kontrole nie są niczym nienormalnym... odbywają się w każdej instytucji państwowej.

~Kadżagugu (91.192. * .123) 28.01.2022 09:52

No nie wierzę ... Naprawdę ???? ... Facet, o którym opowiadają byli i obecni pracownicy PWSZ, że to prawdopodobnie najbardziej nieprzychylny dla pracowników pracodawca w historii tej uczelni, najlepszym szefem???? Wychodzi na to, że albo byli pracownicy i kontrolerzy wprowadzają nas wszystkich w błąd albo ta ankieta to toporna farsa, która ma za zadanie ocieplenie nadwątlonego wizerunku dr. Strózika.

~Rzeczystan (46.134. * .238) 27.01.2022 16:46
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

By dowiedzieć się co pracownicy o szefie trzeba zapytać pracowników, którzy już u tego szefa nie pracują. Ci co są dalej zatrudnieni nigdy prawdy nie powiedzą, bo im to się czkawką odbije. Jeśli jakiś szef cieszy się bo pracownicy się do niego uśmiechają i przytakują to się myli. I należy też śledzić ile odchodzi pracowników i ich pytać.

~móżczki (89.151. * .198) 27.01.2022 15:23

To, jakim jesteś szefem pokazuje jakim jesteś człowiekiem. Zły szef (taki nie lubiany przez podwładnych) w instytucjach publicznych, otwartych na obywatela, to wielkie nieszczęście i zła wróżba. Niestety, większość tych ludzi nie ma krzty autorefleksji nad sobą. A dobry szef jest lepszy niż podwyżka :)

MichalGR 27.01.2022 13:18

Jako jedyny nie umoczona w lewackie PiSy i Platformy.
Ludzie powoli dojrzewają i widzą, że z tych dwóch partii nic dobrego nie wynika.

~andrzejkl (80.246. * .47) 27.01.2022 12:14

Mnie jako studenta czy mieszkańca nie interesuje czy rektor, starosta, prezydent są wymarzonym szefem. Uczelnia ma dobrze uczyć, powiat i miasto ma dbać o mieszkańców, a nie o swoje sekretarki.