Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pijany kierowca rozbił się na drzewie

Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który prowadził samochód będąc pod wpływem alkoholu. W ręce mundurowych wpadł dzięki reakcji świadków, którzy widzieli jaki chwilę wcześniej człowiek ten uderzył osobówką w przydrożne drzewo.

Pijany kierowca rozbił się na drzewie

Mężczyzna został zatrzymany w niedzielę, 14 marca tuż po północy. Chwilę po tym, jak na ulicy Kolejowej, poruszając się samochodem marki opel, uderzył w drzewo. Zareagowali świadkowie - mieszkańcy tego rejonu, którzy słysząc potężny huk, z okna swojego domu zauważyli zataczającego się przy samochodzie człowieka, który nie przejmując się zbytnio sytuacją, postanowił pójść dalej pieszo. Dzięki czujności pracujących na miejscu strażaków, sprawca kolizji szybko trafił w ręce policjantów drogówki. Badanie stanu trzeźwości 22-latka wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. W trakcie legitymowania mieszkaniec Ornontowic przyznał, że jakiś czas przed zdarzeniem pił z kolegą wódkę i nie widział innej możliwości dostania się do domu jak podróż samochodem.

Za ten wyjątkowo nietrafiony pomysł 22-latek stanie przed sądem. Zgodnie z Kodeksem Karnym grozi mu grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat. Konsekwencją jazdy pod wpływem alkoholu jest nie tylko odpowiedzialność karna. Niekiedy znacznie dotkliwszy okazuje się zakaz prowadzenia pojazdów - nie niższy niż na okres 3 lat.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kierowca989 (217.73. * .198) 15.03.2021 10:46

Te kary są zdecydowanie za niskie!