środa, 17 lipca 2019

imieniny: Anety, Aleksego, Julietty

RSS

Eko konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

10.11.2017 14:35 | 0 komentarzy | mak

Stowarzyszenie Moje Miasto z Rydułtów ogłosiło konkurs ekologiczny pod nazwą "Gmina bez smoga".

Eko konkurs z atrakcyjnymi nagrodami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Konkurs skierowany jest do mieszkańców całego subregionu zachodniego województwa śląskiego. W największym uproszczeniu chodzi o to, by uczestnicy konkursu zachęcali społeczność lokalną do właściwych postaw ekologicznych, nawiązując do szkodliwych skutków niskiej emisji. - Chcemy wspólnie z mieszkańcami naszego subregionu budować naszą świadomość ekologiczną poprzez edukację i dzielenie się swoimi doświadczeniami w prostych czynnościach naszego życia codziennego - mówi Marek Wystyrk, prezes stowarzyszenia Moje Miasto.

Prace konkursowe mogą przyjmować różną formę: medialną (np. film czy fotografia), plastyczną lub po prostu opis działania proekologicznego. Prace należy składać do 17 listopada w siedzibie Państwowego Ogniska Plastycznego w Rydułtowach. Więcej informacji w regulaminie. Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody. Za zajęcie pierwszego miejsca to 500 zł. Łączna pula nagród wyniesie 3,62 tys. zł.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu "Gmina bez smoga", który prowadzi stowarzyszenie Moje Miasto we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach oraz Ciepłownią Rydułtowy.