Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 25 (334) Data wydania: 20.06.06

Fotonowinki

Witajcie! Mam na imię Aleksander. Przyszedłem na świat 11 czerwca o godzinie 12.10. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3650 g i miałem 52 cm długości. Jestem pierwszym synkiem Anny i Łukasza Szlosarków z Rydułtów. Cześć! Ten mały przystojniak to ja - Alan. Urodziłem się 8 czerwca o godzinie 11.40. Ważyłem wtedy 3500 g i miałem 52 cm długości. Jestem pierwszym synkiem Agnieszki i Jarosława Kowalskich z Pszowa. Hej! Ten mały przystojniak to ja Dawid, a na rączkach trzyma mnie moja pięcioletnia siostra Natalia. Przyszedłem na świat 13 czerwca o godzinie 7.55. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3200 g i miałem 57 cm długości. Jestem synkiem Sylwii i Mirosława Śmietańskich z Pszowa. Cześć! Ten uroczy maluszek na zdjęciu to ja. Rodzice jeszcze nie wybrali dla mnie imienia. Urodziłem się 8 czerwca o godzinie 22.50. Ważyłem wtedy 3800 g i miałem 57 cm wzrostu. Jestem pierwszą pociechą Sylwii i Lucjana Buglów z Krzyżanowic. Witajcie! Mam na imię Julia. Przyszłam na świat 11 czerwca o godzinie 13.05. Zaraz po urodzeniu ważyłam 2950 g i miałam 52 cm długości. Jestem drugim dzieckiem Barbary i Wacława Mazurków z miejscowości Szczerbice. Przesyłam buziaki bratu Karolowi. Hej! Nazywam się Dominik Sibielak. Pierwsze promienie słońca zobaczyłem 12 czerwca o godzinie 11.45. Ważyłem wtedy 3350 g i miałem 52 cm długości. Jestem synkiem Agnieszki i Sławomira z Rydułtów. Nazywam się Jaś Błaszczok. Świat przywitał mnie 12 czerwca o godzinie 7.05. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3750 g i miałem 56 cm długości. Jestem drugim synkiem Darii i Adama z Rogowa. W domu czeka już na mnie mój braciszek Bartosz. Nazywam się Kacper Niewęgłowski. Świat przywitał mnie 12 czerwca o godzinie 16.35. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3700 g i miałem 56 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem Magdaleny i Marcina z Rybnika. Dzień dobry! Nazywam się Dominika Gemza. Urodziłam się 9 czerwca o godzinie 19.35. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3450 g i miałam 56 cm długości. Jestem drugą córeczką Anny i Roberta Cicho  z Raciborza. Przesyłam buziaki mojej siostrze Karolinie. Witajcie! Mam na imię Maja. Przyszłam na świat 10 czerwca o godzinie 17.20. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3400 g i miałam 56 cm długości. Jestem czwartym dzieckiem Grażyny i Adama Cichoniów z Wodzisławia. Przesyłam buziaki moim siostrom Monice, Sylwii i Oli. Ten malutki przystojniak to ja Kamil. Świat przywitał mnie 11 czerwca o godzinie 23.45. Zaraz po urodzeniu ważyłem 2650 g i miałem 53 cm długości. Jestem drugim synkiem Darii i Sebastiana Piątków z Wodzisławia. Pozdrawiam mojego brata Filipa. Witajcie! Te dwie śliczne dziewczyny to ja Magda i moja mamusia Danuta. Urodziłam się 5 czerwca o godzinie 12.20. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3900 g i miałam 57 cm długości. W domu w Gaszowicach czeka już na nas mój tata Henryk i brat Łukasz. Dzień dobry! Nazywam się Amelia Bednarek. Urodziłam się 14 czerwca o godzinie 10:25. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3350 g i miałam 53 cm długości. Jestem córeczką Kamili i Jarosława Cicho z Raciborza. Witajcie! Mam na imię Klaudia. Przyszłam na świat 14 czerwca o godzinie 9:35. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3800 g i miałam 54 cm długości. Razem z moją ukochaną mamusią Dominiką już wkrótce wrócę do naszego domu w Turzy. Dzień dobry! To maleństwo na zdjęciu to ja, Wiktoria. Na zdjęciu jestem razem z moimi ukochanymi rodzicami – mamą Olą i tatą Michałem. Urodziłam się 31 maja o godzinie 22:16. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 1750 g i miałam 47 cm długości. Mieszkamy w Radlinie. Dzień dobry! Nazywam się Ola Tatarczyk. Urodziłam się 7 czerwca o godzinie 4:05. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 2820 g i miałam 49 cm długości. Jestem córeczką Jolanty i Jana z Wodzisławia. Dzień dobry! Ta śliczna mała dziewczynka to ja Oliwia Pieła. Urodziłam się 8 czerwca o godzinie 17:55. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 2380 g i miałam 51 cm długości. Jestem córeczką Joanny i Marka z Syryni. W domu czeka już na mnie mój starszy brat Mateusz. Nazywam się Patryk Wawrzaszek. Świat przywitał mnie 14 czerwca o godzinie 8:40. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3980 g i miałem 54 cm długości. Jestem drugim synkiem Bogumiły i Roberta z Jastrzębia. Pozdrawiam mojego brata Konrada. Nazywam się Marek Skupień. Świat przywitał mnie 12 czerwca o godzinie 23:40. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3720 g i miałem 54 cm długości. Jestem pierwszym synkiem Aldony i Michała z Jejkowic. Nazywam się Jaś Rostek. Świat przywitał mnie 12 czerwca o godzinie 8:55. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3300 g i miałem 55 cm długości. Jestem pierwszym synkiem Adriany i Tomasza z Raciborza. Ten malutki chłopczyk to ja, Szymon Świerczek. Świat przywitał mnie 10 czerwca o godzinie 15:10. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3300 g i miałem 55 cm długości. Jestem drugim synkiem Anity i Stanisława z Wodzisławia. Pozdrawiam mojego brata Roberta i siostrę Nikolę. Dzień dobry! Ta śliczna mała dziewczynka to ja, Oliwia Dzierżęga. Urodziłam się 12 czerwca o godzinie 16:05. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3580 g i miałam 58 cm długości. Jestem drugą córeczką Grażyny i Wacława z Mszany. W domu czeka już na mnie moje starsze rodzeństwo - bracia Karol i Łukasz oraz siostra Jagoda. Dzień dobry! Ta śliczna mała dziewczynka to ja, Wiktoria Sobczyk. Urodziłam się 12 czerwca o godzinie 3:25. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3600 g i miałam 54 cm długości. Jestem córeczką Moniki i Sebastiana z Rydułtów. Witajcie! Nazywam się Wiktoria Janowska. Przytula mnie moja kochana mamusia Patrycja. Urodziłam się 5 czerwca o godzinie 13:00. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 1700 g i miałam 45 cm wzrostu. W domu w Niedobczycach czeka już na mnie z niecierpliwością mój tata Arkadiusz.