Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 7 (617) Data wydania: 10.02.04

Noworodki

           
Cześć! Mam na imię Oliwia. Jestem córeczką Anety i Waldemara Filipczyków, ich pierwszym dzieckiem. Przyszłam na świat 14  stycznia o godz. 4.30. Moje wymiary zadowoliły wszystkich: 3850 g i 57 cm. Rodzice są zachwyceni! Mieszkamy w Sławikowie.

Mam na imię Kamil. Jestem synkiem Weroniki i Stanisława Gorczowskich, ich pierwszym dzieckiem. Przyszedłem na świat 14 stycznia o godz. 16.30. Po narodzeniu ważyłem 3800 g i mierzyłem 58 cm, co miłe panie pielęgniarki od razu odnotowały.  Mieszkam z rodzicami w Makowie.

5 stycznia był jednym z najszczęśliwszych dni w życiu moich rodziców Weroniki i Joachima Machowskich. Wtedy bowiem przyszło na świat ich drugie dziecko, czyli ja, Wiktoria! Była godz. 15.40. Wkrótce panie pielęgniarki z radością oznajmiły mamie, że ważę 3520 g i mam 55 cm długości. Tatuś kiedy po raz pierwszy mnie ujrzał był bardzo wzruszony. Mój braciszek Patryk ma 3 lata.  Mieszkamy w Rudniku.

Jestem córeczką Moniki i Dariusza Mrowców, ich pierwszym dzieckiem. Przyszłam na świat 16 stycznia, pół godziny po 3 w nocy. Po urodzeniu ważyłam 3720 g i mierzyłam 55 cm. Razem z rodzicami mieszkam w Bieńkowicach. Buziaczki dla wszystkich!

Witam wszystkich! Mam na imię Dawid. Jestem synkiem Kornelii i Damiana Tkoczów. Przyszedłem na świat 19 stycznia, 10 minut po godz. 17. Tego dnia moja mamusia nigdy nie zapomni, bowiem wtedy urodził się jej wielki skarb, drugie dziecko, czyli ja! Ważyłem 3210 g przy długości 53 cm. Tatuś jest mną zachwycony. Mieszkamy w Raciborzu. Mam 3-letniego braciszka Jakuba.

Cześć! Nazywam się Kaja Krupa. Przyszłam na świat 21 stycznia o godz. 12.02. Ważyłam tuż po urodzeniu 3240 g  i miałam 54 cm. Mieszkam z rodzicami Bożeną i Sebastianem w Wojnowicach. Jestem ich pierwszym dzieckiem.

Nazywam się Szymon Kabot. Jestem synkiem Joanny i Marka. Przyszedłem na świat 18 stycznia o godz. 16.10. Po urodzeniu ważyłem 3620 g i mierzyłem 56 cm. Z rodzicami i rodzeństwem mieszkam w Tychach. W domu czekają na mnie dwie siostry i brat. Pozdrawiam wszystkich!

Witajcie wszyscy! Na imię mam Inesse. Jestem córeczką Gabrieli i Tomasza Hofrichterów, ich pierwszą, z niecierpliwością oczekiwaną pociechą. Przyszłam na świat 21 stycznia o godz. 15.20. Ważyłam 3550 g przy długości 54 cm. Tatuś zabrał mnie i mamusię do domu w Borucinie.