środa, 14 kwietnia 2021

imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi

RSS

WAŻNE:

Kto zastąpił Kornelię Lach?

07.09.2020 09:03 | 0 komentarzy | mad

Będąc dyrektorem Szkoły Podstawowej w Krzanowicach Kornelia Lach cieszyła się ogromnym autorytetem wśród nauczycieli, współpracowników, uczniów oraz rodziców.

Kto zastąpił Kornelię Lach?
Kornelia Lach odbierająca podziękowania z rąk burmistrza Andrzeja Strzedulli
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W Urzędzie Miejskim w Krzanowicach burmistrz Andrzej Strzedulla pożegnał odchodzącą na emeryturę dyrektor Szkoły Podstawowej w Krzanowicach Kornelię Lach. Włodarz gminy wyraził swą głęboką wdzięczność za całokształt jej pracy zawodowej. Podziękował także za troskę i dbałość o rozwój szkoły, w której od niemal 20 lat była gospodarzem. Podziękował za czas, wiedzę i wieloletnią współpracę życząc jednocześnie dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności i satysfakcji na przełomie kolejnego etapu życia.

Kornelia Lach przeszła na emeryturę z dniem 29 lipca br. Jej następcą został Marcin Obruśnik, dotychczasowy wicedyrektor placówki.

Dyrektor Lach za swoje dokonania zawodowe była wielokrotnie nagradzana. Otrzymała m.in.: Medal Komisji Edukacji Narodowej, srebrny i brązowy Krzyż Zasługi, nagrody Ministra Edukacji Narodowej I i II stopnia, nagrody Kuratora Oświaty w Katowicach. Emerytowana dyrektor może się także poszczycić odznaczeniami za wzorową postawę społeczną: nominacją do nagrody II edycji „Pantofelek 2006 r. – odkrywanie wielkich ludzi w małym świecie”, odznaką „Przyjaciel Dziecka”, statuetką „Mieszko” oraz nagrodą „Narcyz”.

Ludzie:

Andrzej Strzedulla

Andrzej Strzedulla

Burmistrz Krzanowic.