środa, 20 października 2021

imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

RSS

Zyskaj 400 zł na Allegro z kartą kredytową City Handlowy

08.07.2021 12:08 | 0 komentarzy | EK

Taka okazja, że można zaszaleć! Sprawdź, jak odebrać voucher 400 zł do wydania na Allegro z Kartą Kredytową Citibank.

Zyskaj 400 zł na Allegro z kartą kredytową City Handlowy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak odebrać nagrodę na powitanie - voucher 400 PLN do wydania na Allegro? To proste!

KROK 1 Złóż wniosek o kartę

Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie.

KROK 2 Zaloguj się do Citi Mobile​

Zaloguj się min. 1 raz za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.

KROK 3 Płać kartą za codzienne zakupy – wydaj 1000 zł

Dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.

KROK 4 Odbierz nagrodę – voucher 400 zł do wydania na allegro​​

Nagrodę otrzymasz w postaci elektronicznej w Citibank Online najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty.

APLIKUJ O KARTĘ >>>

Juz 5 rok z rzędu karta kredytowa City handlowy jest na 1 miejscu w plebiscycie Złoty Bankier. Ranking Złoty Bankier to Największe wyróżnienie na polskim rynku bankowym przyznawane przez klientów i ekspertów branżowych od 2009 roku. Wyróżnia banki, które w swojej działalności stawiają na najlepsze praktyki rynkowe oraz oferują produkty odpowiadające potrzebom klientów.​

Z kartą kredytową City Handlowy zyskujesz nie tylko na start:​

  • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty – wtedy, gdy jej używasz

W pierwszym roku do zniesienia opłaty za kartę wystarczy dokonać transakcji o wartości min. 300 zł miesięcznie. W kolejnych miesiącach do zniesienia opłaty za kartę minimalna wartość transakcji wynosi 1000 zł. Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!

  •  Wygodny kredyt do 56 dni​

Możesz swobodnie korzystać ze środków w ramach limitu na karcie i nie płacić odsetek od transakcji bezgotówkowych, jeśli spłacisz je przed upływem 56 dni. Możesz też przelać sobie gotówkę na konto bez składania wniosku.

  • Komfortowe raty dostępne od ręki​

Każdą transakcję pow. 100 PLN możesz samodzielnie przez Internet rozłożyć nawet na 12 rat. Bez żadnych formalności. RRSO 12,00%

  •  Rabaty do 50% i nagrody za transakcje​

Zyskujesz dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą. Masz również dostęp do Programu Mastercard® Bezcenne® chwile, w którym za transakcje kartą odbierasz wyjątkowe nagrody.

  • Google Pay i Apple Pay, czyli twoja karta w telefonie

Dodaj kartę do aplikacji Google Pay / Apple Pay i możesz płacić tym, co masz pod ręką – telefonem lub zegarkiem.

APLIKUJ O KARTĘ >>>

Jak zawnioskować o kartę kredytową w 3 prostych krokach?

1. Złóż wniosek online. Wypełnij sam cały wniosek online lub zamów rozmowę zostawiając swoje dane na pierwszym ekranie wniosku.

2. Zrób sobie selfie. Swoją tożsamość zweryfikujesz robiąc zdjęcie dowodu osobistego i zdjęcie twarzy.

3. Kartę otrzymasz pocztą. Jeśli Bank pozytywne oceni Twoją zdolność kredytową, Kartę wyślemy do Ciebie pocztą wraz z instrukcją jej aktywacji.

APLIKUJ O KARTĘ >>>

RRSO: 10,95% Oferta dla nowych Klientów, ważna do 02.08.2021.

Materiał zawiera linki afiliacyjne, co oznacza, że jeśli z niego skorzystasz otrzymamy malą prowizję od reklamodawcy, a Ty wesprzesz rozwój portalu. Koszystanie z linku afiliacyjnego nie wpływa na warunki dla Klienta.

Tekst sponsorowany