Sobota, 8 maja 2021

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

RSS

Najlepsi z najlepszych nagrodzeni. Gala w Rudniku [ZDJĘCIA]

23.09.2020 20:45 | 0 komentarzy | mad

W Rudniku wręczono nagrody dla najzdolniejszych uczniów. Gala tradycyjnie już gościła w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im abp. Józefa Gawliny w Rudniku. Wydarzenie zorganizowano w środę 23 września.

Najlepsi z najlepszych nagrodzeni. Gala w Rudniku [ZDJĘCIA]
Tegoroczne wręczenie nagród odbywało się w reżimie sanitarnym
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Podczas gali uhonorowano 22 osoby. Uczniowie otrzymywali dyplom i gratyfikację finansową. W tym roku gmina na nagrody przeznaczyła 5 tys. 600 zł. – Chcemy was nagrodzić za wytężoną naukę, regularne treningi i ćwiczenia, które w efekcie doprowadziły do osiągnięcia sukcesów. Jesteście najlepszymi z najlepszych i życzę, abyście zawsze takimi pozostali – zwracał się do nagrodzonych Piotr Rybka. Wójt dziękował także rodzicom uczniów, nauczycielom i dyrektorom.

Podczas gali podziękowano również kilku nauczycielom, którzy podjęli się zadania przygotowania uczniów do konkursów i motywowania ich. Uhonorowano: Bożenę Walaszek, Dorotę Sochierę, Sybillę Lenard-Gurgul, Marka Muszalika, Karinę Walach i Grażynę Kwiecień. Podziękowania dla nauczycieli odebrali dyrektorzy szkół.

Na zakończenie powitano w gronie mianowanych troje nauczycieli pracujących w placówkach na terenie gminy. Są to Sabina Mikołajczyk z przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzeźnicy, Ewa Schink z przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rudniku oraz Michał Grzeszczuk ze Szkoły Podstawowej w Grzegorzowicach.

Ludzie:

Piotr Rybka

Piotr Rybka

Wójt gminy Rudnik.