Sobota, 15 maja 2021

imieniny: Zofii, Nadziei, Berty

RSS

Orkiestrowe cięcie. WOŚP ponownie w Tworkowie

12.01.2020 22:35 | 0 komentarzy | mad

Od siedmiu już lat w Tworkowie w gminie Krzyżanowice, w miejscowym zakładzie fryzjerskim, odbywa się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie inaczej było w tym roku.

Orkiestrowe cięcie. WOŚP ponownie w Tworkowie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Fryzjerki z tworkowskiego Studia Sztuki Fryzjerskiej „Luiza” po raz kolejny zagrały razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W niedzielę 12 stycznia, od godziny 8.00 do 13.00, do salonu przyjść mógł każdy, by poddać się dowolnemu zabiegowi, a pieniądze za wykonaną usługę trafiały do orkiestrowej puszki. Później odbyła się już licytacja fantów, takich jak tort, koszulki czy orkiestrowe prostownice. Nie zabrakło także dodatkowych atrakcji: plecenia warkoczy, malowania twarzy czy fotobudki.

„Luiza” włącza się w Finał WOŚP, będąc pod sztabem dla fryzjerów zrzeszonych z marką Kemon. W tym roku w Tworkowie udało się zebrać 12 820 zł. – Zainteresowanie akcją w naszym zakładzie jest zawsze. Przychodzą do nas pozytywni i bardzo energetyczni ludzie – mówi nam szefowa zakładu Dagmara Siegmund. Zauważając, że mieszkańcy przychodzą nie tylko, aby skorzystać z usług fryzjerskich, ale aby ten dzień spędzić w miłej atmosferze. Wśród lokalnych przedsiębiorstw pojawia się również chęć wspierania akcji. – Jak szczęście i zdrowie dopisze oraz ekipa salonu będzie chciała się w tę akcję włączyć, to za rok również zagramy z WOŚP-em – zapowiada szefowa zakładu.