Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Tata Sławek nagrał swój pierwszy teledysk! [ZAPOWIEDŹ] [WIDEO]

Radliński zespół Tata Sławek nagrał swój pierwszy teledysk! Zobaczcie zapowiedź klipu do utworu "Szepty".

Tata Sławek nagrał swój pierwszy teledysk! [ZAPOWIEDŹ] [WIDEO]
Kadr z klipu utworu "Szepty", pierwszego teledysku zespołu Tata Sławek
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Bezdźwięczne, ciche głosy słyszane tylko z bliska - szepty. To właśnie one stały się bohaterami piosenki, do której został stworzony pierwszy teledysk radlińskiego zespołu Tata Sławek. Utwór opowiada o inwigilacji, kontroli i braku wolnej woli. - W dzisiejszym świecie jesteśmy ciągle obserwowani, podglądani, zniewoleni. Chcieliśmy pokazać, że każdy z nas może być wolny, jeśli chce. Może żyć według własnych zasad - mówią muzycy z zespołu Tata Sławek. Sam kawałek powstały już rok temu. Teraz artyści zdecydowali się nagrać do niego klip.

Klimatyczny obraz utrzymany jest w czarno-białej kolorystyce, w której dużą rolę odgrywa światło. Zobaczymy w nim wszystkich muzyków zespołu. - Teledysk opowiada pewną fabułę. To był nasz cel, aby pokazać historię, ale w tajemniczy, nieco symboliczny sposób - mówi Dawid Klimosz. Klip był nagrywany m.in. w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie. 

- Jesteśmy zadowoleni z efektu naszej pracy - podkreślają muzycy. - Tym teledyskiem udowodniliśmy przede wszystkim sobie, że dzięki determinacji i zaangażowaniu każdego z nas można naprawdę wiele zrobić - podkreślają. Premierę teledysku zaplanowano na 10 listopada. Zostanie on udostępniony w internecie. - Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na portalu społecznościowym. Podczas premiery będzie ogłoszony konkurs, w którym do wygrania będą ciekawe nagrody - zapowiadają muzycy.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
maxiu 08.11.2018 06:55

No proszę. Gratulacje.

~Krystek78 (91.214. * .193) 07.11.2018 22:07

Ładnie