Sobota, 20 lipca 2019

imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza

RSS

Michał Woś już wie, że prezydent Duda nie przyjedzie do Raciborza

03.03.2017 15:08 | 6 komentarzy | ma.w

Najmłodszy radny Raciborza i asystent polityczny ministra sprawiedliwości napisał na swoim FB, że Andrzej Duda nie pojawi się na uroczystościach 800-lecia praw miejskich w raciborskim Muzeum. Michał Woś - inicjator zaproszenia - wskazuje na spóźnialstwo urzędu jako przyczynę nieobecności głowy państwa. Prezydent Lenk za późno pojechał do stolicy z zaproszeniem dla Dudy.

Michał Woś już wie, że prezydent Duda nie przyjedzie do Raciborza
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Oto wpis Michała Wosia na Facebooku:

Wg nieoficjalnej informacji prezydent Andrzej Duda nie może skorzystać z zaproszenia na uroczystość z okazji 800. lat praw miejskich - ma w tym czasie wcześniej zaplanowane obowiązki. Najpewniej Prezydenta będzie reprezentował przedstawiciel Kancelaria Prezydenta RP.

Zaproszenie - po mojej interwencji - zostało przekazane dopiero ok. półtora miesiąca przed wydarzeniem... Otrzymałem informacje, że gdyby wpłynęło wcześniej szanse na wizytę Prezydenta byłyby znacznie większe.

Sytuacja pokazała jak w soczewce, że złe zarządzanie miastem odbija się na jego renomie i rozwoju. Trzeba działać w takich warunkach jakie mamy dla dobra miasta, ale na szczęście wybory - i nowa kadencja - zbliżają się wielkimi krokami.

Ludzie:

Andrzej Duda

Andrzej Duda

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Michał Woś

Michał Woś

minister w rządzie Mateusza Morawieckiego