Niedziela, 24 lutego 2019

imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy

RSS

KABAryjTON w Rybniku, czyli RYJEK wychodzi w miasto [AKTUALIZACJA]

03.06.2016 11:14 | 36 komentarzy | kama

Program tegorocznych Dni Miasta wzbogacony zostanie wyjątkowym wydarzeniem, jakiego w Rybniku jeszcze nie było. Jedna scena, cztery kabarety, 300 minut dobrej zabawy. 

KABAryjTON w Rybniku, czyli RYJEK wychodzi w miasto [AKTUALIZACJA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
czerwiec
19 niedziela

KABAryjTON w Rybniku, czyli RYJEK wychodzi w miasto

Start 19.06.2016 o godz. 17:00 cena biletu: 30/80

W niedzielę, 19 czerwca o godzinie 17:00 na scenie Amfiteatru Stadionu w Rybniku wystąpią gwiazdy Rybnickiej Jesieni Kabaretowej: Kabaret Smile, Łowcy.B, Jurki oraz Kabaret Młodych Panów. Całość poprowadzą Ewa Błachnio oraz Mariusz Kałamaga. W programie pięć godzin doskonałej zabawy, w tym skecze z Jubileuszowej 20. Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK. Na zakończenie fantastyczny pokaz sztucznych ogni.

Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na rzecz Fundacji PIĄTKA oraz na wsparcie rehabilitacji Bohdana Smolenia.

Fundacja PIĄTKA (w organizacji) powołana została do życia przez Kabaret Młodych Panów. Głównym profilem działalności Fundacji jest animacja życia kulturalnego w regionie poprzez organizację różnych akcji, koncertów i festiwali takich jak KABAryjTON, Kosmiczny Mecz czy Festiwal Rybnicka Jesień Kabaretowa. Poprzez tego typu inicjatywy, a także działalność wydawniczą, fonograficzną i reklamową wykorzystującą wizerunek Kabaretu Młodych Panów Fundacja PIĄTKA pozyskiwać będzie środki przeznaczone na działalność statutową.

Bilety w cenie od 30 do 80 zł do nabycia w: siedzibie Agencji STAR MANAGER (Rybnik, ul. 3 Maja 12), kasie Teatru Ziemi Rybnickiej lub w internecie: biletynakabarety.pl oraz eventim.pl. Wejściówki dostępne są również w punktach sprzedaży biletów: Salon Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert. Aktualne informacje o imprezie na stronie: www.kabaryjton.pl.


Wygraj bilet na KABAryjTON w Rybniku

Do wygrania dwa podwójne zaproszenie na KABAryjTON w Rybniku 19 czerwca na godz. 17.00. Wystarczy Polecić ten artykuł na swoim profilu na Facebooku (niebieski przycisk poniżej) oraz w komentarzu podać link do swojego profilu. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 17 czerwca, do godz. 12.00.

Bilety otrzymują: Jan Trojniak i Iwona Petryszak

Mamy bilety na Ryjek w mieście #Rybnik http://www.nowiny.pl/118408

Posted by nowiny.pl on Friday, June 3, 2016

Link KLIKNIJ TUTAJ.