Sobota, 8 maja 2021

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

RSS

Patrol

Radny miejski: OSP Sudół jest najlepsza w mieście

13.02.2016 22:49 | 0 komentarzy | ma.w

W sudolskiej straży pożarnej nastąpiła zmiana pokoleniowa. Seniorzy ustąpili miejsca młodszym następcom. Prezesem pozostał Krzysztof Seidler. - Dobrego konia się nie zmienia. Jeszcze mu się dokłada jak dobrze ciągnie - żartował prezes gminny i powiatowy OSP Stefan Kaptur.

Radny miejski: OSP Sudół jest najlepsza w mieście
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

OSP Sudół przewodzi Seidler, a naczelnikiem nadal jest Piotr Witeczek. Podziękowano za wieloletnią działalność: Jerzemu Parysowi, Jerzemu Seidlerowi i Józefowi Lamli. Zrezygnowali na własną prośbę. - Jesteśmy już siwi i starsi. Niech przyjdą młodsi, z nowymi pomysłami - tłumaczył Parys.

Tutejszy radny miejski Eugeniusz Wyglenda chwalił OSP za pracę z młodzieżą. - To co zrobili z budżetem obywatelskim było niesamowite. Na wasze zebranie przyszedł prezydent miasta, jest komendant państwowej straży i kapelan strażaków. Tak ważne osoby. To dlatego, że jesteście najlepszą OSP w mieście - podkreślał rajca.

Więcej o strażakach z Sudoła i nowym zarządzie jednostki będzie można przeczytać w jednym z najbliższych wydań tygodnika Nowiny Raciborskie.

Ludzie:

Eugeniusz  Wyglenda

Eugeniusz Wyglenda

Radny Gminy Racibórz.