Piątek, 14 maja 2021

imieniny: Bonifacego, Macieja, Dobiesława

RSS

Letni Roll Żory - Warsztaty Pokazy Nightskating

Start 05.08.2017 o godz. 17:00 wstęp wolny

Już 5 sierpnia po raz trzeci w historii rolkarze opanują ulice Żory. Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe "Green" oraz Miasto Żory serdecznie zapraszają na koleją edycję imprezy, która co roku odbywa się na terenie skateparku i terenów rekreacyjnych przy parku Cegielnia w Żorach.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W tym roku przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji. od godziny 17:00 rozpoczną sie warsztaty slalomowe prowadzone przez Czapla Team ze szkółki rolkowej I Love Rolki oraz warsztaty na skateparku prowadzone przez czterokrotnego Mistrza Polski Tomek Przybylik oraz instruktora Tomasz Kwiecień. Będzie mogli również zobaczyć jakim umiejętnościami jazdy na rolkach dysponują instruktorzy podczas pokazów jakie przygotowali. W trakcje imprezy dostępna będzie wypożyczalnia rolek za darmo od naszego partnera Bladeville - Katowice. O godzenie 19:00 już po raz trzeci ruszy przejazd nightskating ulicami Miasta Żory.

Wszystkim uczestnikom zalecamy kask oraz komplet ochraniaczy. Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach.

Zapraszamy wpadajcie całymi rodzinami!