Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
czerwiec
30 czwartek
Wystawa fotografii Beaty Jakubas 'Światłem malowanie' 

Wystawa fotografii Beaty Jakubas pt. "Światłem Malowanie". Wystawa dostępna w dniach 30.06-13.08.2022 w Galerii na Piętrze. Wernisaż wystawy odbędzie...

lipiec
1 piątek
Plenerowe koncerty operetkowe w Żorach 

Plenerowe koncerty operetkowe w Żorach. Po ubiegłorocznym sukcesie "Operetki na WYNOS!" Stowarzyszenie Operetka Wrocławska zaprasza na trzy koncerty...

Wystawa fotografii Beaty Jakubas 'Światłem malowanie' 
lipiec
2 sobota
Odjazdowy Bibliotekarz 

Odjazdowy Bibliotekarz. Biblioteka w Żorach i Klub Turystyki Kolarskiej „Wandrus” zapraszają miłośników książek i rowerów na Żorski Rajd...

Spotkanie autorskie z Jakubem Kornhauserem 

Spotkanie autorskie z Jakubem Kornhauserem w Bibliotece w Żorach. Spotkanie autorskie z uznanym poetą, tłumaczem, krytykiem literackim i literaturoznawcą,...

Wystawa fotografii Beaty Jakubas 'Światłem malowanie' 
Plenerowe koncerty operetkowe w Żorach 
lipiec
3 niedziela
Otwarte Zawody Strzeleckie 

Otwarte Zawody Strzeleckie w Leśnej strzelnicy „Dębina”. Rozpoczęcie zawodów godz. 11.00 (rejestracja zawodników od godz. 11.00 do godz. 13.00). 

Wystawa fotografii Beaty Jakubas 'Światłem malowanie' 
lipiec
4 poniedziałek
Wystawa fotografii Beaty Jakubas 'Światłem malowanie' 
zobacz więcej wydarzeń...