Czwartek, 27 stycznia 2022

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

Koncert Stare Dobre Małżeństwo

Start 14.01.2022 o godz. 19:00 cena biletu: 95 zł

Na polskiej scenie muzycznej są od 35 lat, wydali ponad 20 krążków, a w muzyce będącej mieszanką utworów folkowych i poezji śpiewanej nie mają sobie równych. Mowa o Starym Dobrym Małżeństwie, które na wodzisławskiej scenie pojawi już 14 stycznia 2022 r.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Skład zespołu: Krzysztof Myszkowski – śpiew, gitara, harmonijka ustna; Wojciech Czemplik – skrzypce; Tomasz Pierzchniak – kontrabas, gitara basowa

Koncert odbędzie się w Wodzisławskim Centrum Kultury w piątek, 14 stycznia 2022 r. o godzinie 19:00. Bilety w cenie 95 zł dostępne na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa WCK czynna na pół godziny przed seansem Kina Pegaz oraz w czwartki w godzinach 10:00-12:00.