Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
sierpień
20 sobota
Wystawa Moniki Krasoń-Przybyły „Kolor to energia” [ZAPOWIEDŹ] 

Od 20 sierpnia do 9 września w przestrzeni halo! Rybnik będzie można oglądać wystawę Moniki Krasoń-Przybyły „Kolor to energia”.

sierpień
21 niedziela
Spotkanie z cyklu NATURAlne lato w mieście [ZAPOWIEDŹ] 

W niedzielę 21 sierpnia o godzinie 15.00 zapraszamy miłośników natury, aby w rodzinnym gronie spędzili w halo! Rybnik ostatnie chwile wakacji.

Śladem postaci z rybnickich pomników [ZAPOWIEDŹ] 

21 sierpnia zapraszamy na kolejny spacer po Rybniku z Małgorzatą Płoszaj tym razem poprowadzi nas śladem postaci z rybnickich pomników.

Wystawa Moniki Krasoń-Przybyły „Kolor to energia” [ZAPOWIEDŹ] 
sierpień
22 poniedziałek
Wystawa Moniki Krasoń-Przybyły „Kolor to energia” [ZAPOWIEDŹ] 
sierpień
23 wtorek
Wystawa Moniki Krasoń-Przybyły „Kolor to energia” [ZAPOWIEDŹ] 
sierpień
24 środa
Podróżnicze wakacje pod hasłem "Na naszym podwórku" [ZAPOWIEDŹ] 

Punkt Informacji Miejskiej halo! Rybnik serdecznie zaprasza dzieci w wieku 9-13 lat na podróżnicze wakacje do halo! Rybnik pod hasłem "Na naszym...

Wystawa Moniki Krasoń-Przybyły „Kolor to energia” [ZAPOWIEDŹ] 
zobacz więcej wydarzeń...