Czwartek, 17 października 2019

imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

RSS

Złośliwy przegląd przedwyborczy: Dziadek wyborczy

30.10.2014 15:54 | 1 komentarz | web

„Dziadek z Wehrmachtu” już raz pomógł wygrać wybory. Tym razem motyw dziadka, aczkolwiek bardziej elegancko, wykorzystała kandydatka na prezydenta Raciborza Anna Ronin.

Złośliwy przegląd przedwyborczy: Dziadek wyborczy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W jej ulotce wyborczej rzewne wspomnienia o dziadku zajmują mniej więcej 50 proc. tekstu na ostatniej stronie. Pod nimi jest niepodpisane zdjęcie kandydatki z eleganckim, znacznie starszym od niej mężczyzną. Ten jednakowoż wygląda raczej na jej starszego brata, no, od biedy ojca. Na dodatek, ot taki szczegół, ów mężczyzna to Victor Herzog von Ratibor, którego raciborzanie niedawno poznali jako księcia raciborskiego. Może by jakiś dociekliwy dziennikarz zapytał księcia czy wie, że jest kojarzony z dziadkiem i to na dodatek z „dziadkiem wyborczym”?

cdn.

Bożydar Nosacz

Przeczytaj pozostałe teksty Bożydara


Masz informację, która nadawałaby się do tej rubryki i chcesz się nią podzielić? Napisz: bozydar.nosacz@outlook.com
Opinie oraz treści zawarte w rubryce WebKrytyka przedstawiają wyłącznie własne zdanie autorów i mogą ale nie muszą odzwierciedlać poglądów redakcji. Masz coś ciekawego do przekazania szerszemu gronu - zapraszamy na łamy portalu nowiny.pl - opublikujemy Twój felieton bezpłatnie. Wyślij swoje przemyślenia na adres webkrytyka@nowiny.pl. Redakcja zastrzega sobie prawo odmowy publikacji materiału.

Ludzie:

Anna Ronin

Anna Ronin

Radna Gminy Racibórz