Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Drugie Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Opolskiego Amatorów w Pool Bilard ALMINA CUP zakończone triumfem Nikity Rudenko [ZDJĘCIA,WIDEO]

W niedzielę 4 lutego, po dwóch dniach intensywnej rywalizacji, zakończyły się Drugie Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Opolskiego Amatorów w Pool Bilard ALMINA CUP.

Drugie Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Opolskiego Amatorów w Pool Bilard ALMINA CUP zakończone triumfem Nikity Rudenko [ZDJĘCIA,WIDEO]Jakub Kwiatkowski
Nikita Rudenko triumfuje w finale Międzynarodowych Mistrzostw Województwa Opolskiego Amatorów w Pool Bilard ALMINA CUP.

Turniej, który odbył się w Centrum Kultury i Sportu TKALNIA w Kietrzu, przyciągnął czołowych zawodników tej dyscypliny, zarówno z Polski, jak i z inncyh krajów. Całe wydarzenie objęła honorowym patronatem Pani Monika Jurek, Wojewoda Opolski.

Zawodnicy, którzy wzięli udział w drugim dniu turnieju, w niedzielę 4 lutego:

Damian Adamus, Mateusz Tomiczek, Osoroo Enkhbayar, Piotr Twerdyk, Paweł Grzanka, Piotr Oleszczuk, Tomasz Pietras, Mateusz Jeziorski, Rafał Kubiak, Grzegorz Gawron, Nikita Rudenko, Gabriel Muzolf, Marcin Hojka, Krzysztof Delinowski, Krystian Kosik, Łukasz Góra.

Na podium stanęli:

1 miejsce: Nikita Rudenko,

2 miejsce: Piotr Oleszczuk

3 miejsce ex aequo: Krystian Kosik i Damian Adamus

Zwycięskie podium

Wywiad z organizatorem zawodów Mieczysławem Hończakiem.

Za organizację zawodów odpowiedzialny był Mieczysław Hończak

Rozgrywki sedziował Tomasz Wawrzyniak z Akademii Bilardowej w Wodzisławiu Śląskim


Zobacz również:

Drugie Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Opolskiego Amatorów w Pool Bilard ALMINA CUP [ZDJĘCIA]

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].