Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Recital Joanny Skowyry - niesamowity muzyczny hołd dla Poetów Polskiej Piosenki [ZDJĘCIA]

W Raciborskim Centrum Kultury odbył się wyjątkowy recital w wykonaniu wokalistki jazzowej Joanny Skowyry. To niezapomniane wydarzenie muzyczne, zatytułowane "Poeci Polskiej Piosenki", stanowiło hołd dla czterech mistrzów słowa śpiewanego: Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty, Jeremiego Przybory i Wojciecha Młynarskiego.

Recital Joanny Skowyry - niesamowity muzyczny hołd dla Poetów Polskiej Piosenki  [ZDJĘCIA]Jakub Kwiatkowski
Joanna Skowyra i Arkadiusz Popławski wystapili w RCK

Joanna Skowyra, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach, zawładnęła sercami publiczności swoim niesamowitym talentem i charyzmą. W towarzystwie pianisty Arkadiusza Popławskiego, wokalistka przedstawiła nowe aranżacje znanych utworów, które wciąż zachwycają i inspirują kolejne pokolenia.

Podczas koncertu, który odbył się na scenie RCK RDK o godzinie 17:00, melodie takie jak "Uciekaj moje serce", "Zielono mi", "Jej portret" czy "Droga do ciebie" ożyły w nowej odsłonie. Wokal Joanny Skowyry i piano Arkadiusza Popławskiego stanowiły doskonałe połączenie, które zachwyciło publiczność.

Joanna Skowyra, znana również jako współzałożycielka tercetu wokalnego "Silesian Jazz Daughters", ma na swoim koncie wiele sukcesów, m.in.: Grand Prix oraz Pierwsze Miejsce Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Rozrywkowej FIRAleja Gwiazd 2022.

Arkadiusz Popławski, utalentowany pianista, kompozytor i aranżer, to idealny partner muzyczny dla Joanny Skowyry. Jego umiejętność tworzenia pięknej muzyki wspaniale podkreślił głos wokalistki, tworząc magiczną atmosferę podczas występu.

Zapraszamy do wysłuchania materiału wideo z wydarzenia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].