Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Koncert charytatywny dla pogorzelców w Kietrzu [ZDJĘCIA][WIDEO]

20 października spłonął dom Pani Elżbiety oraz Pana Romana w Kietrzu. Miejscowa społeczność wspiera poszkodowaną rodzinę w trudnej sytuacji. W niedzielne popołudnie w hali widowiskowej Centrum Kultury i Sportu Tkalnia w Kietrzu zorganizowano koncert charytatywny. 

Koncert charytatywny dla pogorzelców w Kietrzu [ZDJĘCIA][WIDEO]

W piątek 20 października o godzinie 11 dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania KP PSP w Głubczycach odebrał zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego przy ulicy Pocztowej w Kietrzu. Na miejsce zadysponowano 7 zastępów straży pożarnej, które potwierdziły pożar poszycia dachowego.

Pan Roman oraz Pani Elżbieta przybyli na koncert podziękować wszystkim za pomoc, którą otrzymali
Pan Roman oraz Pani Elżbieta przybyli na koncert podziękować wszystkim za pomoc, którą otrzymali

Na scenie Centrum Kultury i Sportu w Kietrzu wystąpili: Pozytywki, uczniowie ZSP Nowa Cerekwia, Majka Łempnicka, zespół Szansa oraz Mini Szansa  z Dzierżysławia, Szymon Macyszyn & Marek Polok, Wiktoria Fiutek, Natalia Smotrycka, Ewa Pawęska, Edyta Fiutek, Hania i Maja Janczury, Karolina Lulek i Dominik Wąsik oraz Wiesław Janicki.

W przerwie przeprowadzono małą licytację, na której można było zakupić ozdobne firany, kolację dla czterech osób czy wykwintny tort. Podczas całego wydarzenia można było nabyć ciasto lub po prostu wrzucić coś od siebie do puszki.


Cały czas aktywna jest zbiórka, w której każdy może wspomóc rodzinę w tym trudnym czasie.

Pomoc dla Pogorzelców w Kietrzu

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].