Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Radlin: Debata o bezpieczeństwie z ministrami już w poniedziałek

W Radlinie 18 września o godzinie 17.00 osbędzie się spotkanie otwarte z wiceministrem spraw zagranicznych Pawłem Jabłońskim oraz ministrem cyfryzacji Januszem Cieszyńskim. 

Radlin: Debata o bezpieczeństwie z ministrami już w poniedziałekfot. arch. J.Koniszewska, MSZ
Wiceminister Spraw Zagranicznych Paweł Jabłoński oraz Minister Cyfryzacji Janusz Cieszyński

Radlin: Debata o bezpieczeństwie z ministrami już w poniedziałek

Już w najbliższy poniedziałek o godzinie 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ulicy Mariackiej 9 w Radlinie odbędzie się otwarte spotkanie z Wiceministrem Spraw Zagranicznych Pawłem Jabłońskim i Ministrem Cyfryzacji Januszem Cieszyńskim.

- Głównym tematem spotkania będzie szeroko pojęte bezpieczeństwo – zarówno w cyberprzestrzeni, jak i międzynarodowe. Ponadto podczas spotkania mają zostać poruszone bieżące tematy krajowe m.in. tematy imigracji i inne aktualne tematy istotne w kampanii, a także tematy lokalne ważne dla mieszkańców Radlina - zapowiadają organizatorzy. 

Ludzie

Paweł Jabłoński

Raciborzanin, od 2019 podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Żyd_Maj (176.125. * .138) 20.09.2023 20:57
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~blunuśś (188.137. * .55) 18.09.2023 19:03

Cieszcie się ze macie takie spotkania bo w Wodzislawiu Slaskim jest pewien lokal na ul B.Chrobrego gdzie przy pobiciach to tylko potrafią napisac brak kamer brak swiadkow w ubiegla sobote to facet podpity lezal ok 19 15 w poprzek drogi zglosilem to parkingowemu mial sie nim zająć ,,,Wracajac po 21;00 ten sam facet lezal z 20 m dalej ..zgłosiłem to dyżurnemu z 112 przyjechala policja facet się uzalał że mu coś do piwa dosypali :::Ciekawe czy mu zrobiono narkotest czy tylko do domu zawieżli ?????

~ciekawy1 (188.137. * .95) 18.09.2023 08:58

uuuuuuu - grubo, że też się nie boją pytań o te 350 tysięcy lewych wiz

~Brzyszesiepisem (80.122. * .138) 18.09.2023 08:34

Każdy funkcjonariusz pis-u nigdy nie mówi prawdy tylko ściemnia więc czego tu słuchać???

~Tycjan (37.248. * .129) 18.09.2023 05:23

Ciekawe... chyba się przęjde...