Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowiny Raciborskie piszą o upamiętnieniu Michała Kędzierskiego na pomniku

Rodzina śp. Michała Kędzierskiego doczekała się symbolicznego hołdu dla zabitego na służbie 4 maja 2021 roku. Uroczystość odsłonięcia obelisku z wizerunkiem policjanta i dziennikarza odbyła się w niedzielne południe 10 września. Jej gospodarzami byli policja i samorząd. Przybył zastępca komendanta głównego policji nadinspektor Paweł Kołodziej. Powiedział, że formacja nigdy nie zapomni aspiranta Kędzierskiego. Prezydent Polowy powiedział, że policjant oddał życie za bezpieczeństwo raciborzan.

Nowiny Raciborskie piszą o upamiętnieniu Michała Kędzierskiego na pomniku
 • Senator Ewa Gawęda jako bezpartyjna. W wyborach nie ma rywala z PiS
 • Siostra Dolores o młodej matce zmarłej na raka
 • W rzuchowskiej szkole rezygnują ze stawiania jedynek
 • Debata jakich nigdy wiele: jak się nie dać oszukać na wnuczka
 • PO i ZNP o degradacji edukacji
 • Tworkowski problem z remontem drogi
 • 12 lat czekali na powrót posterunku policji
 • Witamy na świecie! Malwina Janik i 12. innych dzieci urodzonych na Gamowskiej
 • Budowlanka-Gastronomik ma nowy sztandar
 • Kto jest najlepszym strażakiem w gminie Rudnik?
 • Metamorfoza przy szkole w Kuźni
 • Wyremontowano już połowę DW 919

Kup dostęp do e-wydania aktualnego numeru Nowin Raciborskich

Ludzie

Ewa Gawęda

Senator RP

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].