Apartamentowiec Batory 10 - zamieszkaj w idealnej lokalizacji

W byłej siedzibie banku, kupionej przez Eko-Okna, powstało 15 mieszkań. W apartamentowcu przy Batorego 10 każdy znajdzie dla siebie dogodny metraż, a jego dodatkowym atutem jest lokalizacja - ścisłe centrum Raciborza.

Apartamentowiec Batory 10 - zamieszkaj w idealnej lokalizacji
Mieszkania w apartamentowcu Batory 10 są bezczynszowe, a ich nowi właściciele mogą liczyć na zniżki przy zakupie mebli, elementów dekoracyjnych i wyposażenia

– Na trzech kondygnacjach powstało 15 niezależnych apartamentów mieszkalnych o zróżnicowanych powierzchniach od 36 do 77 m2. Budynek przeszedł pełną termomodernizację, zostały w nim wymienione okna i poszycie dachu – tłumaczy Tomasz Majewski, Eko-Invest.

Bezczynszowe lokale

Mieszkania w apartamentowcu Batory 10 są bezczynszowe, a przy ich sprzedaży właściciele lokali zawiązują wspólnotę mieszkaniową. Wtedy opłaty, które mieszkańcy ponoszą, wynikają z używania wspólnych części budynku np. windy czy funduszu remontowego.

Budynek charakteryzuje się nowoczesnym eleganckim stylem i wysokim standardem wykonania. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń o zróżnicowanym metrażu daje ich przyszłym lokatorom doskonałe pole do zagospodarowania.

Idealna lokalizacja

Przemyślane projekty, wysoka jakość wykonania i nowoczesny design to cechy charakterystyczne tej inwestycji. – Idealne usytuowanie w ścisłym centrum miasta i w obrębie najważniejszych szlaków komunikacyjnych sprawia, że to doskonałe miejsce do codziennego funkcjonowania – mówi Tomasz Majewski.

W okolicy znajdują się liczne parki, bulwary odrzańskie i raciborski rynek, gdzie można spędzić czas w jednej z restauracji. Dodatkową zaletą jest niewielka odległość od dworca PKS, PKP i licznych sklepów.

Stan deweloperski

Lokale będą oddawane nabywcom w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie. – To wyższy stan deweloperski, są dociągnięte wszędzie gniazdka elektryczne z całym osprzętem i ramkami. Ściany są wytynkowane, drzwi wejściowe wstawione i zrobione wszystkie przyłącza w łazienkach i kuchniach – dodaje Tomasz Majewski.

Do budynku doprowadzone zostało ciepło miejskie zarówno do ocieplania pomieszczeń, jak i ogrzewania wody. We wszystkich lokalach zostało rozprowadzone ogrzewanie podłogowe, co jest najbardziej korzystnym i energooszczędnym rozwiązaniem. Do każdego lokalu przynależy komórka lokatorska o pow. 5 m2.

Dodatkowe korzyści

– Wraz z partnerami biznesowymi z okolicy opracowaliśmy specjalny program rabatowy dla kupujących mieszkania przy Batorego 10. Mogą oni liczyć na zniżki przy zakupie mebli, elementów dekoracyjnych czy wyposażenia łazienki. Wachlarz rabatów jest bardzo szeroki, każdy znajdzie coś dla siebie – podsumowuje Tomasz Majewski, Eko-Invest.

Ofertę dostępnych mieszkań można znaleźć na stronie www.eko-invest.pl

Adam Wita

Materiał informacyjny partnera

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].