Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Stwórz świąteczny stroik i zgłoś go do konkursu. Prace oceni m.in. Prezydent Wodzisławia Mieczysław Kieca

W Wodzisławiu Śląskim nie brakuje osób, które każdego roku przygotowują wyjątkowe dekoracje świąteczne. Prezydent Mieczysław Kieca już po raz siódmy zaprasza wodzisławian do udziału w konkursie na najpiękniejszy stroik świąteczny.

Stwórz świąteczny stroik i zgłoś go do konkursu. Prace oceni m.in. Prezydent Wodzisławia Mieczysław Kieca
fot. ilustracyjne

Celem konkursu jest zaprezentowanie zdolności artystycznych mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. Wodzisławianie będą mogli wykazać się talentem za sprawą własnoręcznie robionych stroików świątecznych, które będą nawiązywać nie tylko do świąt, ale również do kolorystyki przypisanej miastu.

Zasady udziału w konkursie:

Krok 1. Wykonaj pracę

Świąteczny stroik powinien zawierać przynajmniej jeden miejski kolor (szary, czerwony lub granatowy). Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną pracę konkursową.

Krok 2. Wypełnij oświadczenie

Każdy z uczestników wraz z pracą konkursową powinien złożyć podpisane oświadczenie, natomiast osoby niepełnoletnie - zgodę na udział w konkursie podpisaną przez rodziców lub opiekunów.

Oświadczenia można pobrać ze strony internetowej lub odebrać/wypełnić na miejscu w Wydziale Dialogu, Promocji i Kultury Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego (ul. Bogumińska 4, pok. 101).

Krok 3.

Gotowe pracę należy złożyć w Wydziale Dialogu, Promocji i Kultury Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego (ul. Bogumińska 4, pok. 101) wraz z wypełnionym oświadczeniem do 13 grudnia (do godz. 15:00).

W konkursie brać udział mogą wodzisławianie w następujących kategoriach:

  • dzieci do 10. roku życia,
  • młodzież od 11. do 18. roku życia,
  • osoby dorosłe,
  • kategoria rodzinna/grupowa (praca grupowa całych rodzin/grup).

Nagrody:

Rozstrzygnięcie konkursu wraz z wręczeniem nagród odbędzie się 17 grudnia 2022 roku o godzinie 17:00 w Pałacu Dietrichsteinów.

Plakat konkursowy

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].