Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wszyscy święci balują w Nędzy [ZDJĘCIA]

Całe wydarzenie i świętowanie Balu Wszystkich Świętych zaczęło się o 16.00 w Parafii Matki Bożej Różańcowej w Nędzy. Bal został zorganizowany przez Caritas parafialny.

Wszyscy święci balują w Nędzy [ZDJĘCIA]
Tak dużego (i pozytywnego) odzewu parafian z Nędzy i okolicznych miejscowości nie spodziewali się nawet organizatorzy. Na zdjęciu przemarsz ulicami Nędzy do salki parafialnej.

Wydarzenie rozpoczęło się w kościele, gdzie proboszcz Mariusz Babula powitał dzieci oraz dorosłych. Najwięcej osób było przebranych za anioły, rycerzy i świętych.

Następnie uczestnicy wraz z księdzem proboszczem wyszli z kościoła i pomaszerowali w stronę ryneczku w Nędzy. Przeszli ulicami nieopodal kościoła i dotarli do salki parafialnej, gdzie zorganizowano dyskotekę oraz poczęstunek dla dzieci i dorosłych. Za oprawę muzyczną oraz zabawę i pogadankę z uczestnikami odpowiedzialny był Rafał Lincner.

Grupa, która przyczyniła się do organizacji Balu Wszystkich Świętych,

Dzieci podczas zabawy przy ponadczasowych hitach zostały obrzucone cukierkami oraz miały okazję podzielić się swoją wiedzą na temat poszczególnych błogosławionych i świętych. Na koniec Magdalena Suchanek, przewodnicząca Caritasu parafialnego podziękowała sponsorom imprezy oraz straży pożarnej, która zadbała o bezpieczeństwo uczestników podczas przemarszu.

Dyskoteka przy ponadczasowych hitach (m.in. piosenkach zespołu Abba).

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Ryl (178.43. * .2) 19.11.2022 01:10

A ta Magda taka ważna

~Gryf43ny (178.43. * .2) 13.11.2022 01:56

Dlaczego są usunięte komentarze ?