Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Na licytacji WOŚP w Radlinie już 11-ty raz będzie można powalczyć o wyjątkowy pierścionek

Radliński Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pochwalił się wyjątkową darowizną. Co będzie do wylicytowania? 

Na licytacji WOŚP w Radlinie już 11-ty raz będzie można powalczyć o wyjątkowy pierścionek
Jak poinformowali organizatorzy, ten pierścionek od 11 lat co roku trafia na licytację - to już taka tradycja.
- Jak co roku wspiera nas również Burmistrz Radlina Pani Barbara Magiera, która przekazuje na licytację srebrny pierścionek, bransoletkę i kolczyki. Pierścionek jest już tradycją na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Radlinie, gdyż pojawi się na licytacji już po raz 11 i zawsze wraca co roku przez osoby, które go licytują - pochwalił się radliński Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 
Wszystkie przedmioty, które w tym roku będą licytowane w Radlinie podczas Wielkeigo Finału dostępne są tutaj: 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].