Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rock powrócił do Pszowa w wielkim stylu. Koncert przyciągnął fanów [WIDEO, ZDJĘCIA]

Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie odbył się Rock Pszów - Koncert ponad podziałami. Na scenie zaprezentowały się się zespoły: Rumore, Batna, Transgresja oraz Zenek Kupatasa. 

Rock powrócił do Pszowa w wielkim stylu. Koncert przyciągnął fanów [WIDEO, ZDJĘCIA]
Koncert Transgresji bardzo spodobał się fanom ciężkiego brzmienia. fot. Z. Harazim

Rock powrócił do Pszowa w wielkim stylu. Koncert przyciągnął fanów [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tegoroczny koncert przyciągnął fanów rocka z całego regionu. Brak tradycyjnych i organizowanych cyklicznie festiwali w regionie sprawił, że miłośnicy ciężkiego brzmienia bardzo stęsknili się za koncertami na żywo. Pszowskie wydarzenie stało się więc okazją do tego, aby poczuć znów festiwalowe emocje. 

Koncert nawiązywał do cyklicznego festiwalu Rock Trendy, organizowanego w pszowskim MOK-u od 2004 roku, z przerwą w roku ubiegłym. 

Na początek koncertu wystąpiła grupa Rumore:

Drugą kapelą podczas koncertu była formacja Batna z Jastrzębia-Zdroju, o której niedawno pisaliśmy tutaj:

Fani nie zawiedli się podczas długo wyczekiwanego koncertu Transgresji:

Gwiazdą wieczoru była grupa Zenek Kupatasa:

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].