Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pożar samochodu na Słowackiego w Raciborzu [ZDJĘCIA]

Prawdopodobnie przyczyną pożaru była usterka samochodu.

Pożar samochodu na Słowackiego w Raciborzu [ZDJĘCIA]

1 marca o godz.17.43 strażacy odebrali zgłoszenie o pożarze fiata uno zaparkowanego przy ul. Słowackiego w Raciborzu. Ogniem objęta była komora silnika. Strażacy podali pianę gaśniczą na płonący pojazd oraz zakręcili butlę z gazem w bagażniku samochodu. Wartość strat materialnych oszacowano na kwotę 2 tys. zł.

Podczas minionego weekendu strażacy z powiatu raciborskiego wyjeżdżali do akcji jeszcze osiem razy, interweniując m.in. w związku z uszkodzeniem gazociągu w Krzyżanowicach, wielkim pożarem słomy w Krzanowicach oraz zderzeniem trzech samochodów w Rudach. Szczegóły: Gaz w Krzyżanowicach i wielki pożar w Krzanowicach - weekendowy raport strażaków.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].